Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehhcdja

........Za duzo seksu/??

Polecane posty

Gość ehhcdja

JEstem z chłopakiem juz ponad poł roku ... kochamy sie od 2 miesiecy codziennie .... ja zaczynam czuc do tego juz obrzydzenie ... nawet jak mnie całuje to czuje wstret ...co mam zrobic?? boje sie ze to zniszczy nasz zwiazek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhcdja
?? co ja mam robic ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhcdja
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij odmawiać... Co to wogóle za motyw,żeby się seksić jak się nie ma ochoty. Obleśne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
fajna prowokacja - w kolejnych topikach zycze więcej pomysłowości hahahahahahahhaahahahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdsgffhjkfdhuhfduhfdsufdu
Zadzwoń po dziwke i robcie to w trójke . Jak sie zmeczysz nie ona przejmie stery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie
Laska, ty masz chyba nasrane w głowie. To czemu to robisz jak nie masz ochoty???????? Co niewolnica Isaura jesteś albo call girl, na każde skinienie. Nie masz ochoty to nie. Zapewniam cię, że jak zaczniesz odmawiać, będziesz mu smakować jeszcze lepiej jako towar niedostępny 24 h na dobę. A tak on tez wkrótce zacznie czuć jeśli nie obrzydzenie to znudzenie. A tak dajesz się popychać jak dmuchana lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie jest za dużo seksu. A jak nie masz ochoty to wypnij tylko tyłek i powiedz, że tym razem tylko pupcia jest dla niego dostępna. On zrobi co ma zrobić i będzie pięknie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×