Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marti_bi

wielkosc Vaginy

Polecane posty

Czy tez zauwazylyscie ze z wiekiem i iloscia partnerów Wasza Szparka robi sie szersza? Teraz bez problemu wloze sobie 4 palce - choc to moze nie jest tak duzo? Myslicie ze jej szerokosc ma znaczenie dla faceta? Czy znacie jakies cwiczenia by znow byla waska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecia
ćwiczenia mięśni kregla zawsze pomagają nawet najszerszym (w końcu kobiety też rodzą grube bachory i dochodzą do swoich rozmiarów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuf
Koegla ! Ćwiczyć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys bylam bardzo ciasna Ktos mi kiedys powiedzial ze zrobilam sie szersza od sexu, ale to chyba nie jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam ciasna, a teraz jak facet ze mnie wychdozi to ona \"pierdzi\" tzn, schodzi powietrze ktore wydobywa z siebie taki dziwek, co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumaaaaa
ile masz lat, ilu mialas partnerow? 4 palce to raczej duzo . Wielkosc ma znaczenie, w koncu ciasniejsza=lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 26 lat lubie sex, ale nie bylo ich tak wielu - ok. 15, Chodz bywaly okresy ze kochalam sie codziennie po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prochno
15 to faktycznie malo, jak na 26 lat 🖐️ Rob tak dalej a niedlugo wlozysz sobie obie rece 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prochno
2, ale nigdy nie szedlem w ilosc partnerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaa_30a
a kto powiedzial ze tylko faceci lubia sex i moga miec wiele partnerek, a kobiety nie lubia i maja tylko dwoch, trzech a najlepiej zeby byly dziewicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze panienka
4 palce? to ty jakas jestes rozklapicha ( boze calkiem jak moja babcia) ja mialam 3 facetow i wcale nie jestem jakas rozciagnieta wkladam sobie jednego paluszka a jak jestem mocno podniecona to 2 .. ale nie 4!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_pani
Powaznie myslicie ze po tym ile wejdzie palcow mozna poznac czy kobieta duzo i czesto sie puszczala? Po czym mozna poznac jeszcze ze miala "bogate" zycie erotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markk
po wygladzie warg mozna duzo sie dowiedziec obwisle, pomarszczone - to juz znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×