Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Booking

Trudno znalezc teraz lojalnych pracownikow

Polecane posty

Gość Booking

Nawet ludzie, ktorzy zarabiaja 4500,00 brutto odchodza :( przykre to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woolite2
A dziwisz się?????? Jakbym była w pracy poniżana przez pracodawcę, szykanowana, wyzywana, wykorzystywany byłby mój czas, a mój szef byłby wrednym chujem, to by nawet 7 tys nie jest warte, żeby zostać- BO W IMIĘ CZEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 4500 brutto
moge byc bardziej lojalna niz za to co dostaje teraz , czyli 3200 brutto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
jeżeli pracodawca nie potrafi zmotywować pracownika do efektywnej pracy to sam powinin się zwolnić . Motywacja to droga do sukcesu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zwolnie sie sama
przestane placic rachunki, splacac kredyt mieszkaniowy i pojde pod most dopoki nie znajde nowej pracy :) Masz racje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barberka
lojalny pracownik jak zarobi to nie beda mu w glowie jakies przekrety albo machloje.I uwierzcie ze napewno bedzie szanowal szefa gdy on bedzie go rowniez dobrze traktował i nie bedzie kazał charowac po 12godzin na dobe.W polsce to nie mozliwe bo pracodawca nigdy nie zaplaci pracownikowi poniewaz ma za duze skladki do odprowadzenia za niego do panstwa ,wiec to jest chory uklad.ja jestem tylko fryzjerka ktora w polsce pracowala przez 13 lat na pol etatu za 900-1300zl!!!!!!!!!!!!!!! teraz jestm w dublinie fryzjerka meska na caly etat tylko 5dni w tyg.(takie jest prawo)8godz w tym 2 przerwy 15 min.i 0.5godziny na obiad a wyplata i tak nizsza niz rodowitych irlandzczykow 1600 euro plus napiwki sowite zreszta okolo400-500euro rachunek jest prosty dlatego nigy nie bedzie dobrych pracownikow bo nasz kraj ma chory system Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
moim zdaniem dobry pracodawca potrafi utrzymać przy sobie dobrych pracowników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
właśnie. z tego ci sie naoglądałam, nasłuchałam i doświadczyłam - to albo jest tak że: 1) jest fajna atmosfera, ale marnie płacą 2) fajnie płacą ale jest chujowa atmosfera 3) jest chujowa atmosfera i równie chujowa płaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie odeszłam
wszystko było miłe, tylko nie wypłata. I jeszcze im mina zrzedła, że jak to, rezygnuję z pracy za 1000 netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
Kasa to nie wszystko . Dla pracownika jest ważniejsze coś zupełnie innego gwarantuje ! Jezeli ktoś pisze że główną przyczyną są pieniądze to się myli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×