Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani łosoś

AVON-uwielbiany czy znienawidzony???

Polecane posty

Gość pani łosoś

spotykam się z bardzo skrajnymi opiniami na temat avonu-albo ktoś go uwielbia albo szczerze nieznosi.a jak to jest u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od produktu..ale na ogół lubię. Podoba mi się sam proces zasiadania z katalogiem i oglądania tych kolorowych przedmiotów :) A same kosmetyki.. są w porządku,tylko te do włosów mi wybitnie nie służą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zgadzam sie z poprzedniczką, ja tez lubię niektóre produkty ale np. kremy i balsamy do ciała mi kompletnie nie służą. Ale np. błyszczyki czy mgiełki do ciała sa super :) Kwestia gustu, jak ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majua
ja też lubię produkty z Avonu. Z reguły kupuje te z tańszych serii i jestem zadowolona. I właśnie przeglądanie katologu jest bardzo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
AVON = BEZNADZIEJA I TANDETA JAK DLA MNIE :( ZAWIODłEM SIę NA CAłEJ LINII A PERFUMY MESKIE...SZKODA GADAC :( PZDR.=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
jako lider w avonie zlego slowa nie moge powiedziec...ale faktycznie wszystko jest kwestia gustu. Moje klientki to poprostu uwielbiaja perfumy avonu i dla niech nie ma lepszych. Co do produktów dla cery nie każdemu dany kosmetyk moze odpowiadac. Wiec rade pytac swojej konsultantki o porade w doborze takiego kosmetyku, poniewaz w avonie mozna isc na szkolenia kosmetyczne (wiec moze wasza konsultantka tez takie przeszla), a nie pozniej narzekac ze avon jest beznadziejny bo krem uczulil :) tak samo kupisz krem za 150zł i moze cie uczulic jak nie dobierzesz do cery!!!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfgh
do grack'''''' w avonie nie ma perfumm zacznijmy od tego i nie kosztuja 500 zł .... wiec nie mozesz porownywac jakoscia z perfumami na dodsatek drogimi.... ja uwazam ze avon jest niedrogi a jakosc produktow w wiekszosci bardzo dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×