Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestoletnia zon a meza

jak sie ubrac na disco - wiek 30lat

Polecane posty

Gość trzydziestoletnia zon a meza

ludzie pomozcie prosze. jutro wielkie wyjscie od niewaiadomo kiedy,a ja nawet nie wiem w czym sie chodzi? napewno odpadaja rurki bo 160 cm i waga 58 kg. co moglabym zalozyc? juz chyba rok nie bylam nigdzie i naprawde nie wiem. doradzcie cos co mozna zalozyc na disco. dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestoletnia zon a meza
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestoletnia zon a meza
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę Ci się przytyło
nie muszą być rurki, ale proste dżinsy, nie żadne rozszerzane, do tego kolorowa seksowna tunika lub top, balerinki, bo wygodne lub obcasy, jesli dobrze się w nich czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob co chceszzzzzz
najlepiej w lateksy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swobodnie. nie staraj sie naśladować nastolatek bo będziesz wyglądać śmiesznie a wręcz żałośnie. ubierz sie tak jak lubisz, w to w czym czujesz sie dobrze. wiadomo na dyskotekę nie zakładaj sukienki ani eleganckiego żakietu. jeśli jesteś typem elegantki to oczywiście możesz iść na disco w szpilach spodniach na kantkę i jakimś seksownym topie do tego narzucić na wierzch sportowy żakiet dyskoteka nie wymaga wydekoltowanej bluzki do pępka wiec jeśli uwielbiasz właśnie elegancje to z niej nie rezygnuj. jeśli lubisz styl sportowy to wskocz w adidaski lub balerinki ulubione dżinsy i sportowy ale zarazem kobiecy topik. odejmiesz sobie lat a zarazem będziesz na luzie i wygodnie będzie ci tańczyć w sportowym obuwiu. w sumie moja rada jest tak popatrz do szafy i wybierz to co lubisz najbardziej i w czym będziesz sie swobodnie czuć:) ja mam 22 lata ale za dyskotekami nie przepadam wole wypady do klubów tam najczęściej chodzę w szpilkach dżinsach lub eleganckich spodniach i jakiś ciekawych topach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz
bardzo fajna bluzeczka, i na pewno dla 30-letnich dziewczyn, a nie siksowatych nastolatek. Dżinsy rzeczywiście odmładzają, do tego taka bluzka lub podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzana mini spodniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixi*
Bluzka byla by ok, gdyby nie ten wieeeeelki, ochydny kwiat z przodu!!! Nie dosc, ze kiczowaty, to jeszcze kompletnie nie nadaje sie dla kobietki o wzroscie 1,60 z nadwaga!!! Ten kwiat jest pewnie wiekszy od niej samej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli już toooo
spodnie w kant a nie "na kantke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×