Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CZEKOLADKA_86

pokojowa prosze o odp.

Polecane posty

witam chcialam sie dowiedziec czy ktos z was byl pokojową w jakims pensjonacie?? jak wyglada taka praca, tzn ile sie pracuje w jakich godz. mniej wiecej ?? czy np przychodzi sie tylko rano sprzata czy wieczorem tez?? czy siedzi sie caly dzien ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwkaaa
nie radze jestem po studium hotelarskim, jedna wielka harowka, pokojowe siedza od rana do wieczora i zarabija gora 800 zl ale naprawde to ciezka fizyczna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tam
pracowałam w tym. rzeczywiście, pracą tego nazwać nie można, tylko zapierdalaniem:O wszystko musi byc na glanc, gonią Cie, nie masz czasu żeby coś zjeśc nie mowiąc o przerwie. sa chyba 3zmiany,ale to tez zalezy gdzie. ja bylam tylko na 1 , od 8 do-zalezy do ktorej sie wyrobisz z limitem ktory CI na dany dzien przypada. ogolnie-nie polecam. malo rozwijajace i malo platne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale musze jakas prace dostac :/ nic nie ma w ten dziurze ! :///// same pokojowe i kelnerki .. co mnie zbytnio nie kreci echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitna namber łan
a ja tam sobie chwale co prawda robie po dwanaście godzin ale te 1000 zł na renke jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjioj
ja tez sobei chwale. robie 8 godzin od 7.30m do 15.30. Źle nie jest. Placa ponad 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×