Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa ola

jak mozecie takie rzeczy wypisywac

Polecane posty

wkurza mnie strasznie to ze faceci mowia ze jakas dziewczyna jest \" rozjechana \" nie ma czegos takirgo u kobiet, czy sypia z jednym czy z tysiącem.. ci*ka to nie guma ze sie rozciagnie i taka juz rozciagnieta pozostanie. scianki ci*pki to mięsnie, ktore rozszerzaja sie do stosunku gdy kobieta jest odpowiednio podneicona by partner mogl ja spenetrowac a po stosunku normlanie wracają do swojej pozycji . i znowu jest ciasniutka i gotowa na nastepny raz. moim zdaniem ci facei ktorzy mowia ze mieli jakas tam rozjechana kobiete to poprostu problem jest u nich - mianowicie mały członek . i tyle. gdyby tak bylo ze ilosc partnerow powoduje to ze one sie tam rozciagaja w tym miejscu to te dziewczyny po porodzie wogole juz by nie mogly uprawiac sexu ( bo przeciez dziecko ja rozszerza niczym setka ku*asów) a jednak kobieta po porodzie czy nawet po 6 porodach jest zdolna zeby sie kochac i facet ma przyjemnosc i ona ja ma.. wiec zamiast pisac na tym forum ze kobiety niektore sa rozjechane czy nie daj boze mowic to w rzeczywistosci jakies dziewczynie to lepiej wezcie centrymetr i zmierzcie swoja dlugosc i obwod. bo miesnie w ci*pce się zacisną ale wasze małe ku*aski juz nie urosną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojezusicku
dobrze, żeś się napociła, zeby nam to wytłumaczyć:O a teraz- wal się🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz łojezusicku widocznie nalezyz do tej grupy sfrustowanych małych kutafonków! skoro wogole smiales cos takiego napisac pod moim postem. bo prawdziwy mezczyzna ktory nie ma kompleksow i ma duzego fajnego penisa to nie narzeka ze kobiety sa rozjechane .. takie male wypierdułki jak ty ublizają kobietom, bo sami maja kompleks malego kutafonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojezusicku
nie jestem mężczyzną, niedouczona dupodajko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dupojadko", "wal się" ??? wiec jestes jakims babo- chłopem , bo prawdziwa dama tak sie nie odnosi.. i dziwi mnie ze w taki nieparlamentarny sposob krytykujesz moja wypowiedz mimo ze ona jest w obornie kobiet.. bardzo nie fair moim zdaniem jestes jednak sfrustrowanym kutafonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojezusicku
Najpierw się naucz pisać, a potem myśleć. Może wtedy któraś z twoich wypowiedzi będzie półnormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej heo
Ja mam pytanie: czy ciekawa ola to ta sama osoba co zdziwiona ola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie ta sama osoba, ja tlyko pod tym nickiem wystepuje na tym forum. a temu drugiemu to zycze zeby takie jak on to nazywa \" rozjechane pi*dzisko miala jego przyszla zona .. wtedy inaczej będzie cwierkał! tylko ze to niemozliwe bo po 6 tygodniach pologu miesnie pochwy wracaja do normy .. a wejscie do pochwy lekarz zszywa wiec jest takie samo duze jak na poczatku.. wiec najpierw troche sie nauczcie, poczytajcie ( ksiazek nie tylko fora erotyczne) to moze wtedy bedziecie madrzejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
Dziekuje Olu za ten temat. Mysle, ze da to wielu osobom do myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie przejmuj się, to urażona duma męska - stąd te komentarze ;) bo który się przyzna, że ma pałkę grubości kija od szczotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kro ja sie nie przejmuje :) ja wiem ze tacy zakompleksieni faceci wlasnie z palkami chudymi niczym kije od szczotki najwiecej maja do powiedzenia :) to tak jak takie male pieski ktore ujadają i najwiecej halasu robią.. ale do rottweilerów im daleko oj daleko ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seven_days
ciekawa ola --> hm a ty jak sie przygotowalas do pisania tego co napisalas ? mozesz podac jakas literature ? czy po prostu napisalas bo tak myslisz i juz .. owszem jest to prawda ze kobieca pochawa sie rozciaga i zweza ale jest tez to prawda ze po porodzie ciezko wrocic do stanu przedporodowego wiec nie pisz bzdur tylko jak masz te 18 lat to wez zamiast sie pindrzyc na dyskoteki jakas ksiazke inna niz cosmopolitan tudziez brawo i poogladaj obrazki a moze nawet przczysztasz podpisy pod obrazkami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo przepraszam ale mam 25 lat, jestem odpowiedzialna, studiuje pracuje zajmuje sie domem wiec dyskoteki mi nie w glowie.. i uwierz mi gdysby tak bylo jak mowisz ze kobieta po porodzie jest jakas tam luzna to co mialaby taka powiedziec ktora urodzila kilka dzieci ? to wogole zaden maz by sie juz nie kochal bo by nic nie czuł poprostu .. a jednak ak nie jest .. ja jeszcze nie rodziłam ale w krotce planujemy zajsc w ciaze z moim narzeczonym i rozmawialismy wielokrotnie ze starszymi i doswiadocznymi osobami w tym z lekarzami i ginekologami , i zaden nie potwierdzil ze porody powiekszają pochwę.. owszem moga rozluznic miesnie kegla ( ale od tego sa cwiczenia i cwiczac szybko wszystko wraca do normy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
"List ten można dedykować tym wszystkim mężczyznom, którzy cierpią z powodu kompleksu małego członka. Nieuzasadnionego kompleksu. W tej materii nie jest tak, że im dłuższy tym lepszy. W czasie kilkunastoletniej praktyki seksuologicznej nie spotkałem się z kobietą, która narzekałaby na partnera z powodu zbyt małych wymiarów jego fallusa, natomiast przychodzą kobiety i żalą się na ból w czasie stosunku, który jest w ich mniemaniu wynikiem zbyt dużego członka. List Marianny wcale nie jest wyjątkowy. Trochę teorii. Długość niewzwiedzionego fallusa wynosi od 6-10 cm. W czasie erekcji wzrasta i waha się od 11-17 centymetrów. Długość pochwy w stanie spoczynku waha się od 8-9 cm. Pod wpływem wzrostu napięcia seksualnego powiększa się do 11-12 cm. Vagina jest bardzo plastyczna i podczas stosunku dostosowuje się do długości penisa, ale jej rozciągliwość jest ograniczona."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie kwestia dlugosci tylko objetosci :) bo faci ktorzy maja w obwodzie za malo to narzekaja ze dziewczyny sa \" rozjechane \" a cip*ki sa takei same ale jak facet ma maly obwod to poprostu nic nie czuje ( jest mu luzno ) i kobieta tez zadnej pociechy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
Pochwa jest zbudowana z miesni :) Trzeba cwiczyc, bedzie ciasno... To tak samo jak z brzuchem po porodzie... Macica to miesien, ktory po porodzie wraca do normy.. Po przekwitaniu (czyli ok.50) Macica prawie calkowicie zanika, a pochwa kurczy sie dosc mocno, ale mozna uprawiac seks... Nie ma rozjechanych kobiet... Sa tylko niedouczeni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony człek
laska z wiekiem robi sie rozjechana , szczególnie jak urodzi dzieci sprawdzone &potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
a wlasnie!! Skoro mowa o tzw. rozjechaniu... Co maja powiedziec dziwki, ktore cipka zarabiaja na zycie? Skoro legenda rozjechania bylaby prawdziwa, to dziwek nie byloby na swiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony człek
dziwki są rozjechane na maxa ale to nie zawód tylko wiek ma na to wpływ 💤 w końcu mężatka z temperamentem może sie kochac prawie tak samo często jak dziwka która robi to zawodowo :P....nie chodzi o ilośc seksu tylko o wiek , młode są ciasne stare są rozjechane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
to powiedz mi dlaczego jak kobieta przekwita, to sie "obkurcza"? Nic z tych rzeczy o ktorych Ty mowisz... Kobieta jest rozciagliwa, bo taka jest natura... Jak kobieta juz nie moze miec dzieci, czy tez natura tego nie chce, to kobieta zmienia sie ...Najlepszy wiek na rodzenie dzieci to 25-33 lata.Wtedy jest najbardziej rozciagliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabuzka
nie sucha sie innych trzeba zy samemu a ludzie zawsze gadaja i beda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No Olka
Tym tematem zrehabilitowałaś się niejako w moich oczach i mimo, ze jestem ciasna, bo tylko jednego faceta miałam i mam, przestanę Ci już dokuczać. Ale jeżeli kiedykolwiek zaczniesz się znów wymądrzać, to znowu będę Ci dokuczała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuit
przeczyta=lem twoja fantazje olu na innym temacie i stwierdzam ,ze ostra jestes.Wiesz jak trzymac faceta na`` miekkich nogach``

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetom sie wydae ze jest
rozjechana a przewaznie jest po prostu nawilzona i rozluzniona, raczej poinien sie cieszc, bo jak kobieta nie chce, to sie robi ciasna.Niby dlaczego gwalt boli i nawet dochodzi do rozerwania? No bo nie chce ijest ciasna. Oczysiwsta bzdura z rozjechaniem po porodzie. Przeciez nawet ginekolog nie moze czesto poznac, czy kobieta rodzila, czy tez ronila, dlatego pyta.A chyba ma porownanie. Na tej zasadzie po porodzre wszystkie babki mialyby wiszace brzuchy Owszem, bardzo rzadko zdarza sie cos takiego jak opuszcenie czy wypadniecie macuicy ( nie wiem , jak to jest fachowo) moze facet akurat maial pecha i na taka trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimacek
zgadzam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ola ile ty masz
lat tak zawsze sie podniecasz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×