Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiuleńka

jak mam przytyć ?

Polecane posty

Gość Asiuleńka

pomozcie..........!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie jesc jesc jesc
2 tabliczki czekolady i pól kilkograma lodów !!! jednoczesnie mniej ruchu - wecej siedzenie przed kompem i TV. i po miesiacu jestes ciezsza o 10 kilo ! (przynajmniej o 5 - jesli nie masz sklonnnosci do tycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tak z niczego powstało
jeśli masz takie geny, to żebyś nie wiem ile żarła i tak przytyjesz góra 2 kg i zaraz znów wrócisz do tej samej wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuleńka
no wlasnie geny...to jest moj problem.Tragicznie nie jest ale troszke cialka wiecej nie zaszkodzi tu i ówdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Asiuleńka masz ten problem co ja:P teraz dręczą mnie odstające kości;/ chciałabym 2 kg ale nie nie mam cierpliwości dość ze geny to jeszcze nieregularniej jem nie mogę sie nauczyć systematyczności i jem jak mi sie chce czasem nawet wtedy nie jem bo nie chce mi sie gotować;/ co tydzień robie postanowienie co dziennie obiad a nie kanapka codziennie kolacja nawet chciałam sie porwać na śniadanie :P ale to mi sie jeszcze nigdy nie udało. cóż z tego jak jednego dnia jem a 2 gonie przychodzę do domu i nie chce mi sie gotowa wiec jem tylko jakieś ciacho coś słodkiego i mowie sobie ze rano zjem coś na śniadanie bo nie jestem głodna i w ten sposób ważę 45 kg cholera chce ważyć 47/48 bo już mi biust zmalał o jeden rozmiar nigdy nie byłam gruba zawsze chudzielec ale teraz to aż dramat chce jeść :P od jutra znowu zaczynam obiad co dzień narazie udało mi sie przytyć 1kg może gdy będę wreszcie systematyczna w tym i jeść zawsze nie tylko wtedy gdy mi sie chce to te 2 mi sie uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuleńka
hej a moge wiedziec ile masz latek? jak chcesz pogadac o tym to zapraszam na moje gg 8350568.pisz śmaiło,nie zawsze jestem ale bede starac sie odpiywac Tobie. pozdrowionka dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mam 22 :) odezwe sie na gg:) nie zabardzo wiem o czym pisac ale spoko moze cos wymysle pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisa
asiulenka, ja też mam taki problem i też przez geny. Kiedys gdzieś wyczytałam że trzeba jeść posiłki 5 raz dziennie i po każdy jakiś mały deser ale przecież nie ma na to czasu jeśli się chodzi do szkoły albo pracuje. Obecnie objadam się białymi bułkami bo one mają dużo kalorii. Poza tym podobno tacy szczupli ludzi to już nie przytyją zbyt dużo i powinni ćwiczyć mięśnie bo wtedy będą wyglądać na grubszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciala przytyc w tyłku, a schudnac z brzuszka, za to jak tyje to gdzie? oczywiscie - w brzuszku. nic tylko sie powiesic :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie chuda
a ja wypiłam peritol i teraz wierzę ze cuda się zdarzaja czuję sie dobrze bo przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×