Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika2384

BIałe buty

Polecane posty

Czy białe buty z zaokrąglonym czubkim i zakrytą pięta pasują do sarej trapezowatej spódnicy do kolan zakończona czarnym paskiem ? I biała bluzka ? Piszczie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balerinki ? Chociaz osobiscie jestem zdania, ze biale buty pasują jedynie do ślubu, to tutaj mogą wygladac niezle. Warunkiem jest lekkośc stroju... spodnica raczej cienka i bez rajstop !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie sa balerinki. Buty biale z zaokraglonym czubkiem i zakryta pieta. To jest stroj na obrone. Biale buty i szara spodniczka trapezowa zakonczona czarna wstazka i biala bluzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biale buty kojarzy mie sie z
wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
na obrone trzeba ubrac powaznie i elegancko a nie jak na niedzielny piknik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radze wybrać inny zestaw, bardziej ze tak powiem staroświecki, czyli marynara, spodnie albo spódnica za kolano, zero make-up. Ja ubrałam się w białą marynarkę, kremową spódnicę, i biała bluzka pod spód. Pomalowałam się tak jak zawsze. Dla mnie wyglądałam elegancko, zresztą był upał 30 stopniowy, więc nie chciałam kisić się w marynarce. Oczywiście wszystkie laski z mojej grupy ubrały się jak w szkole katolickiej, każda krzyżyk, zero makijażu, garsonki jakby pożyczone od mamy. Ja miałam jedną z najlepiej napisanych prac i z obrony 4 dostałam. A kretynka która w badaniach napisała że 40%+80%+100%= 100%, i w pracy miała takie błędy że nie powinna nawet 3 dostać, też 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×