Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda _17

jak ja bym chciala znalezc prace na wakacje

Polecane posty

Gość mloda _17

mloda _17 mam 17 lat i przydalo by sie zajac sie czyms we wakacje chcialabym pracowac mieszkam w krakowie ale nie wiem czy jako niepwlnoletnia mnie przyjma w ohp nic nie ma gdzie ja mam szukac [06.05] 23:14 Tomaszekk Poczekaj rok i idź na tancerkę, a nie będziesz roznosić psie ulotki. A tak potańczysz miesiąc i zarobisz 10 tysiaków miesięcznie. Tylko dbaj o swe ciało. [06.05] 23:15 lubieżny Franek a moze sponsoring? [06.05] 23:16 mloda _17 nie bede tanczyc a o cialo dbam chce normalna prace moze w jakims sklepie z odzieza itp cokoliwk sponsoring nie wchodzi w gre [06.05] 23:19 Tomaszekk sponsoring jest do bani, bo jeszcze jakiegoś syfu złapie. Najlepszy jest taniec!!!!!! Co Ty w lumpeksie chcesz handlować jak stara dewota. Opanuj się dziewczyno. Idź tańczyć. [06.05] 23:19 lubieżny Franek dobrze bym zaplacil jak jestes ladna [06.05] 23:21 mloda _17 nie w lumpeksie moje kuzynki od skonczenia szkoly pracuja wszystkie w smiths lub big star reserved tanczyc nie chce podobno jestem ladna to opinie osob trzecich ale jak mowilam nie wchodzi w gre [06.05] 23:24 lubieżny Franek dlaczego nie? [06.05] 23:24 mloda _17 naporawde nie wiem gdzie mam szukac chociazby na miesiac cokolwiek nie wiem doradzcie cos [06.05] 23:25 Tomaszekk Taniec to podstawa!!!!!!!!!!!!! Znalazłem w necie fajną stronę rewiową http://www.imperium.rzeszow.pl/film.html Do takiego rodzaju się wciągnij i jeszcze 10 tysiaków ci zapłacą. Tylko linka dobrze przepisz [06.05] 23:25 mloda _17 nie bo sie szanuje od ponad roku mam chlopaka ktorego kocham i nie chce i juz [06.05] 23:25 dział Praca dam/szukam zaprasza http://f.kafeteria.pl/forum.php?id_f=14 [06.05] 23:27 mloda _17 tanczylam 6 lat ale coinnego raczej dla wlasnej satysfakcji w druzynie a chodzi mi tylko o wakacje na miesiac chcociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda _17
franek dla mnie az

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda _17
temat jest tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda _17 => Ja pracowałam rok temu w wakacje w Lider Price z firmy Work Serwice zapisałąm się i oni dzwonią do mnie jak tylko jest jakaś praca a na czas wakacji jest sporo :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×