Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maż swojej żony

za szybko

Polecane posty

Gość maż swojej żony

Witam wszystkich chciałbym sie dowiedzieć czy moze jest podobnie u was to znaczy seks u nas jest troche nie normalny a dlaczego?,juz pisze wiekszość pisze że kobieta nie może osiagnać orgazmu albo że dlugo musza sie kochac.U nas jest właśnie odwrotnie i to mnie wnerwia troche gry wstepnej ona siada dwa ruchy i jeden orgazm potem drugi i nastepny stosunek trwa 3 minuty i jest po wszystkim przeżyje kilka albo kilkanascie i mowi ze ma dość a ja jeszcze nie przeżylem.Domyslam sie że bede krytykowany pewnie za te slowa ze narzekam że mam dobrze ale ja też chce sie wyładować w niej a nie w ustach .może też ktos ma takie problemy i podzieli sie zemna rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
o kurcze, naprawde? to moze popros ją o dłuzszą gre wstępną, oczywiscie ona Tobie, bo jakby nie było to zaraz dostanie, ale niech sobie troche poczeka. nie wiem dziwne bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaszara30
wcale nie dziwne jesli kobieta zna swoje ciało i wie co robic aby szybko dojść to nie jest to az taki problem :) Zmien jej pozycje a na sam koniec daj jej pojezdzic ja tak czesto z męzem robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż swojej żony
dzieki za rady to tez nie jest tak do konca ja sie bardzo ciesze ze ona nie ma problemow z orgazmami ja tam moze jestem najmniej wazny i tak przede wszystkim chodzi mi o jej zaspokojenie tylko czasem mi smutno ze to tak wychodzi ale wasze rady wezme pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż swojej żony
to odpada nie lubimy trojkatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż swojej żony
ja widze problem bo nie podzielilbym sie swoja z kims innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×