Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hakatta

Upewnij sie czy cie zdradzil..

Polecane posty

Gość hakatta

Mam pewien sposob,by wiedziec czy facet uzywa sobie na boku .Zauwazylam ,ze przed stosunkiem jego sprzet jest az fioletowy .Potem nawet po kilkunastu godzinach jest taki rozowy.A jak to jest u waszych chlopakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1253657
tzn jak zdradza to ma fioletowego czy jak nie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można sprawdzić po jajkach:D jak wytrysk duży nic nie było:classic_cool:jak mały to właśnie zwalił... albo zdradza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze jeden sposob. Trzeba jajka wlozyc do miski z woda. Jak pojda na dno znaczy, ze sa pelne i nie zdradzil. A jak wyplyna na wierzch... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny facet nawet
nie może sobie sam wytrzepać bo już zaraz jest posądzany przez mającą obsesję babę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdret
odczepcie sie od jajek to delikatne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BŁEHEHEHE
ja sprawdzam jak siedzi w wannie, jak pływią po wierchu tzn. puste, ktoś mu ukradł sperme a jak cięzkie i są na dnie to uwaga! ściany mi pozalewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakatta
Oczywiscie po masturbacji tez bedzie mial takiego bardziej rozowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyty
buahhaha, wy tak powaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzej jak zdradza z facetem
i daje dziurkę... wtedy nie sprawdzisz, och okrutny świecie, nigdy nie ma pewności :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzej jak zdradza z facetem
szkoda, że nie można sprawdzić czy myślą o innych laskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że można
pewnie że można jak myślą o innych laskach to siedzą i mają taką durnowatą minę i nie słuchają co się do nich mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzej jak zdradza z facetem
myślę, myślę, ale faceta trzeba mieć pod kontrolą :p jajka ważyć, kolor penisa mierzyć, w myśli zaglądać... a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BŁEHEHEHE
ściema kochani z tym moczeniem :D ale tak serio to jak znacie umiejetnosci swojego faceta to gdyby byl tuz po zdradzie to wtedy moglby dluzej bo za drugim razem juz trudniej o "dojscie" bo moj np to zawsze konczyl expresso taki byl napalony a juz za drugim razem to zajelo duzo wiecej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarty zartami :P ja swojemu to pieczatki takie stawiam na penisie , a pieczatke mam tylko ja :classic_cool: jak sie okaze wieczorem , ze pieczatka znikla to ma pozamiatane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdret
problem polega na tym ze w jajach sa tylko plemniki ,a nasienie jest produkowane wyż w nasieniowodachej .Wiec waga sie razczej nie zmieni.No i ilosci nasienia zawsze sa rozne .CZasem po jednym stosunku jest go duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdret
innym razem mało.JEzeli zrobi to raz to nie poznacie.Musialby ze 2-3 razy wtedy jest wyraznie mniej nasienia.Po jednym razie za 2 moze byc tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdret
a jzezeli zrobi to 3 razy to go nie zmusicie do seksu wieczorem bo nie bedzie mial ochoty.Wiec szasne zadne na sprawdzenie.Zreszta kazdy wytrysk daje rozna ilosc nasienia i nigdy nie ma tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka czerwona :D:D:D a jak mu sie tam spoci i sama pieczątka spłynie:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzej jak zdradza z facetem
Borówka - jesteś okrutna i bezwzględna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa efekt jest taki ,ze chłopak od tego wietrzenia zapalenie pęcherza ma:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest tak zle ciekawska , kataru jeszcze nie dostal :D nie robi chyba tego w przeciagu :D:D a Sloneczko piekne ostatnio bylo to i opalil sie troszeczke:P :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jeszcze nie lato :D innym sie murzyn marzy a ja bede miala bialego z brazowym :P o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×