Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lakzer

wole blade laski

Polecane posty

Gość lakzer

kobieta opalona szczegolnie po solarce mnie nie pociąga.Lekka opalenizna jest dopuszczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wogole czy to damskie czy meskei ciala blade nie podobają. jaby facet bylblady to by mnie nie podniecał :) ja swojego w przerwach miedzy wakacjami na solarke wysyłam i sama tez chodze regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska nie tlyko nie blond :) facet musi byc czarny jak włoch :) tylko bez włosów na klacie :) no i w intymnym miejscu oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę opalenizny
z solarium:-PA facet,który chodiz na solarke to ciota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę opalenizny
laski po solarce też są pasudne:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakzer
bardzo mi sie nie podobaja mocno opalone laski .Lubie białą rase.Oczywsiscie nie mam nic do opalenizny ,ale widok niektorych lasek po solarium sprawił ,ze czuje niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę opalenizny
lekka opalenizna sloneczna jest ok ale solarium??????????:-oOHYDA!!!!!!!!!!!Jeszcze golenie miejsc intymnych u facetow rozumiem(bo czyscie,higieniczniej itp)ale po co facetowi opalenizna z soalarium??????????Przeciez to wygląda strasznie sztucznie,zarówno u facetów jak i babek:-oJak ktos ma jasna cerę to niech sie z tym pogodzi,polubi i zaakceptuje siebie a nie robi z siebie mulata czy mulatkę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy macie do tego solarium? na wakacje na ibize mozna najwyzej poleciec 2 razy do roku , przeciez trzeba pracowac a co pomiedzy tymi wakacjami? mamy byc bladzi? ja nie lubie bladego ciała mi si ewydaje brzydkie, wiec solarium jest jedyną alternatywą .. a wiesz opelanizna tylko z solarium faktycznei ejst nieladna ale jak sie opalsiz najpierw gdzies w cieplych krajach to potem taka opalenizan sie trzyma dlugo a solarium tylko dla utrzymania , wtedy to ma inny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda tylko że niektórzy
nie znają umiaru i smażą się na solarium jak kurczaki na rożnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona153647
to milo ze komus sie podobają blade :) ja mam jasną cere i wszycy sie tylko ze mnie zawsze nabijali :( w szkole chodzily takie solarowy zafarbowane na blond,co dupy dawaly i myslaly ze są fajne i sie nasmiewaly ze blada jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakzer
blade dupy na delikatnie opalonym ciele sa najbardziej seksowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×