Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naura

projektant wnętrz

Polecane posty

Gość naura

pytam głównie projektantów wnętrz.lub kogoś kto coś wie na ten temat. ile można zarobić? czy jest w ogóle praca w tym zawodzie w Polsce? ewentualnie za granicą? napiszcie co wiecie. jak wygląda Wasza praca na codzień? kończę studia w podobnej branży i chciałabym dodatkowo zrobić kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontakt
ja pracuje za granica .. zarabiam 24000F rocznie oczywiscie minus podatek.. a praca jak wyglada? zalezy co trzeba zrobic, zaleznie od projektu , teraz pracujemy nad pubem, ja jestem odpowiedzialna za strefe baru.. szukanie dopowwiednich materialow, kolorystyki , mebli itd :) mila zabawa ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naura
ojej to fajowo! ale nie zrozumiałam waluty. mogłabys mi to przeliczyć na polskie złote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naura
a czy ktoś poleca może jakieś kursy projektowania wnętrz? PROJEKTANCI WNĘTRZ ODEZWIJCIE SIĘ! POTRZEBUJĘ WAS! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj
piszesz, że to wspaniale, że tyle zarabia a za chwile, że nie wiesz co to za waluta.. gdzie tu logika?? jak się domyslam, chodzi o funty, ale są kraje (waluty), gdzie podana kwota mogłaby wyjść bardzo mała w przeliczeniu na złotówki i wtedy wspaniale by nie było architekt chyba powinien być bardziej inteligentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naura
oj oj === piszę że to wspaniale ale nie chodziło mi o zarobki, tylko o charakter pracy, bo głównie tym jestem zainteresowana. jeśli sie na tym nie znasz to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem dobry projektant to zawsze ma prace. Ja jak remontowałem mieszkanie to było mi szkoda wydawać pieniędzy na projekt a mój brat zainwestował w to i u niego mieszkanie wygląda świetnie a u nas tak sobie. Projekt robili mu http://pskprojekt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×