Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dorobic mozna : -przez allegro sprzedając jakieś rzeczy. -roznosząc ulotki. -kupujac gazety jakies tanie i wysylac opowiadania Jak macie jeszcze jakies pomysły to dawac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazo beto
zostań pokojówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokojowka odpada bylam sie pytac ale wszedzie potrzebuja od konca maja a ja mam jeszcze nauke (studia zaoczne) w czerwcu a oni chca osoby ktora moze byc codziennie w pracy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazo beto
możesz spróbować na promocjach ( jeśli jesteś z miasta) . Ostatnio widziałem dwie młode dziewczyny myjące szyby na stacji benzynowej - to niezły zarobek, tylko trzeba być śmiałym.Na takiej stacji można zarobić stówę albo i lepiej dziennie. Możesz też przyjąć się do prac sezonowych np zbiory owoców.Im większa miejuscowoś tym więcej możliwości wiadomo jeśli jesteś z małej miejscowości twoje szanse na dodadkową prace maleją , ale zawsze trzeba mieć nadzieje a przede wszystkim chęci których ci nie brajuje. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z malego miasta :) jak pisalam wyzej narazie dorabiam na allegro i roznosze ulotki :D szukam jakies pracy, ale jest ciezko a promocje to nawet ciekawy pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zaopiekuj się dzieckiem. Ja szukam stałej pracy, jestem na studiach podyplomowych i mam duuuużo wolnego czasu. Zajmuję się dziewczynką, 7-10 dni w miesiącu, od 16.00 przez 2-3 godziny. Kokosów z tego nie mam, ale 100-150 złoty dla bezrobotnego to sporo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała praca
A co to jest?!!! Lata nauki studia dyplomy i wszystko mozna sobie w d... włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedając kosmetyki i budując sieć konsultantów na terenie całego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slayer
witam ostatnio natknalem sie na fajny blog, a fajny bo dzieki niemu w tydzien zarobilem troszke kasy moze nie 15000 jak to jest napisane ale na nowa karte graficzna mi starczylo a zainwestowalem 5zl i ciagle dostaje kase wiec moze z czasem sie uzbiera !!! nie wierzysz to wejdz na strone http://slony.blox.pl/html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! na takie ogłoszenia jak "Slayer". To nielegalna i karalna piramida. Ten opis to chwyt reklamowy, nie bądźcie naiwni i nie dajcie się zwieść łatwą kasą. Kasę można zarobić i to dużą, ale trzeba dać nakład swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfsghkjsdz
czekoladko ja tez jestem z malego miasta a ronosisz ulotki po blokach czy stoisz gdzies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam i zapraszam do współpracy z firmą kosmetyczną Faberlic, wysyłam deklaracje wraz z katalogami i udzielam wszelkich informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×