Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Strasznie wkurzony

Wywaliłem przyjaciółe mojej kobiety za drzwi

Polecane posty

Gość Strasznie wkurzony

i jeszcze na odchodne sprzedałem kopa w tyłek. Bo człowiek przychodzi zmęczony z pracy, po obiedzie chce odpocząć chwilę w ciszy a taka przyłazi bez zapowiedzi, dzwoni do drzwi jak na alarm , wpada jak bomba do mieszkanie i zaczyna z moją pytlować. Ponieważ raz juz ostrzegałem, to dziś nie wytrzymałem i zrobiłem to. Moja luba jest zła, ale jej obiecałem ze znajdzie sobie nowa , normalna przyjaciółke na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego kłamstwa nos Ci sie wydłuży, jak u Pinokia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze zrobiłeś!!! nic tak nie wkurwia faceta jak przygłupiasta przyjaciólka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Peła.
nie nos tylko penizz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie my ich tylko one nas, kretynki :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubią Was, lubią, tylko udają, że nie, żeby się nam nie narazić. ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pitolę ze swoim jak męża nie ma -pan w dom koleżanka za dom:D zresztą nie nachodzę swoich koleżanek jak chłop w domu-bo to albo obiad albo takie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie!!!! nie nawidzą !!! babsztyle wstrętne u mnie jest reguła że nie wiem co bym robił to i tak taka małpa bedzie bruzdzić i wkurzac ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś może trzeba cię uśpić
bo jak przyjdzie twój koleś, to jesteś raczej uległy i nie wyrzucasz go z domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty łajzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
tak jakbyak zrobiie to przez tydziepisz u mamusi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moim skromnym zdaniem to dobrze zrobiłeś, całkowicie cię popieram!! A zarzuty a propos tego czy jesteś dżentelmenem są śmieszne bo mógłbyś nim nie być gdybyś nie ostrzegł, ale że było inaczej ;-) ...a koleżankę i tak sobie żona znajdzie, jak nie tą to następną. Tego kurestwa jak nasrał!! więc wszyscy bijcie brawo!! Ja bym jeszcze pchnął tą koleżankę ze schodów- a niech się poturbuje!! ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś odważnego
i dobrze zrobiłeś, trzeba było ją przez okno wyjebać jeszcze i napluć na łeb to może by sie nauczyła głupia krowa, będzie tu niszczyć spokój rodzinny!!!!!!!sie wkurwiłem kurwa wasza mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam facet nie wie co dobre. Zachęciłby je by ze sobą pobaraszkowały i chłopak miałby co oglądać :-) Ale jak mówią robota to głupota i właśnie z niego to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×