Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdecydowana89

Za duży penis....?

Polecane posty

Jestem drobną 17-letnią dziewczyną. Mam 160cm wzrostu i ważę 42kg. Mój obwód biodre to 83cm i chodzi mi o to, iż jestem dziewicą. Ciągle korzystam z tego, że mój chłopak mnie kocha i jak najdłużej wymiguję się od seksu.... Naprawdę bym chciała, ale bardzo, bardzo boje się bólu.... Wydaje mi się, a wręcz jestem tego pewna, że mam wąską vaginę. A mój chłopak jest hojnie obdarzony przez naturę.... Kocham go i wewnetrznie czuję, ze to odpowiednia pora na współzycie, ale boje sie bólu, albo tego, ze no nie owijajmy w bawełne - że on nie wejdzie. Wspomnę jeszcze o tamponach - nie uzywam ich, bo nie mogę go włozyć! Nie wiem, czy jestem aż tak waska czy też za bardzo się spinam... Próbuje bezskutecznie już od paru dobrych lat.... Jestem podłamana.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 18 lat i szczerze mówiąc też jeszcze nie współżyłam i najbardziej boję się bólu;/ Wiesz na twoim miejscu skoro aż tak sie boisz to może lepiej będzie jak pójdziesz do ginekologa. On Cię zbada i oceni czy twoje obawy rzeczywiście są słuszne...może nawet doradzi ci co do tamponów,bo może źle się zabierasz do nich...głowa do góry;D przekonasz się że ten pierwszy raz może okazać się wspaniały mimo twoich obaw. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno mnie ukłuło w Twojej wypowiedzi \"korzystam jeszcze z tego ze mój chłopak mnie kocha...\" tzn ze jak nawet zaczniecie uprawiać seks masz watpliwosci ze przestanie ;) pochwa jest elastyczna dostosowuje sie do wielkosci penisa.. ale jeśli masz obawy, boisz się bólu to moze jeszcze nie czas.. chociaż napisałas ze juz jesteś gotowa(choć jesteś bardzo młodziutka) no a mimo tego jednak strach przed bólem moze być, ale mysle ze go troche demonizujesz.. to ze nie mozesz włozyc tamponu moze wynikać oprzecież tez z Twojego nastawienia, spinasz miesnie i wtedy nie da rady... tak samo przy seksie trzeba być rozluźnionym nie zestresowanym... przede wszystkim się nie bój, i nie nastawiaj od razu ze bedzie tragivcznie, odpowiedni nastrój, chłopak którego kochasz i który kocha Ciebie i bedzie dobrze.. rzadko sie zdarzają sytuacje ze sie nie miesci, jesteś drobna, ale to nie znaczty ze musi byc problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to, iż mój chłopak mnie kocha i nie nalega na współżycie, chociaz widzę, że tego chce.... wiem, że pochwa podczas podniecenia jest wilgotna, etc, ze prezerwatywy są nawilzane, a globulki równiez ułatwiają immisję.... może i za bardzo panikuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się boisz to nadstaw anala
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×