Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fru jak fruwac

szok, ból i łzy

Polecane posty

Gość fru jak fruwac

wyobrazcie sobie ze lezycie ze swoim chlopakiem w lozku, dotykacie się , całujecie, ja pieszcze go oralnie,az osiaga orgazm, konczy mi w ustach, wszystko jest pieknie lezymy wtuleni, a za chwileczke czuje jak bierze w dlon swego czlonka i sam sie probuje na nowo zaspokoic, ja wlasnie dzis to przezylam... moze jestem nienormalna , ze robie z tego problem, ale naprawde mnie to zabolalo... ;( kolo mojego chlopaka lezy jego kobieta - ja z ktora moze robic wszystko a on ucieka sie do takich rozwiazan.. juz nie wiem co sama o tym myslec ;( ciezko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym go
kopnąl w dupe na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączę tematy
20:48 pełna podziwu Kochana ja cię podziwiam, że ty z pełnymi ustami tak dużo gadasz. 20:48 sgdg beznadziejnie postąpił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka z pianką
wiesz co ja raz mialam tak samo z jednym tzn podobnie bo jak ja go zaczynalam piescic czy to ustami czy ręką to on zawsze mi przerywał i sam konczyl :( dziwnei sie czułam :( jak robilam cos zle to mogl powiedziec co lubi .. takie odtracenie boli jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOKKKKKKKKKKK
Może jakiś facet się wypowie, współczucie dziewczyno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru jak fruwac
ehh.. tylko ze wiesz , ja mu zrobilam dobrze ustami i osiagnal orgazm , wiec nie rozumiem jego zachowania, widocznie bylo mu za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru jak fruwac
dzieki za wspolczucia, cay dzien sie tak okropnie czuje ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatnio dziewczyna pieściła ręka -> ja byłem na niej ona mi rozpiela spodnie i jedna ręka opiekowala sie wackiem a druga przytrzymywala bokserki ...tak dobrze mi bylo ze calkiem odlecialem i doszedlem ... speszylem sie strasznie ze spuscilem sie w gacie ale tez nie chcialem oblac mojej dziewczyny ... miala troche na rece ale mi bylo strasznie glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domus
Jedyna rada, to porozmawiać z nim, dlaczego się tak zachował. Powiedz, że może się masturbować, gdy się nie kochacie. Ale gdy to robicie razem to nie powinien się masturbować. A nie było mu za mało, bo jeśli by tak było to normalnie powinien Cię przelecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f jak frajerka
jak kocha to nie jest to dla niej zaden problem... a co myslisz o zachowaniu mojego chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze po prostu chcial ci dac znak zebys dalej go piescila ? a skoro mu malo bylo to wiecej zabawy dla ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru jak fruwac
rozmawialam, przeprosil, ale co z tego ... jakis niesmak pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru jak fruwac
to mogł powiedziec ze chce jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za facet
ze woli reke zamiast swojej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie chciał ci robić przykrosci i postanowil sam sprawe jakos zalatwic ? ... trudno powiedziec co mial na mysli :P ja bym oddal sprawe w rece mojej dziewczyny :P a moze powiecie mi jak najlepiej zaspokoic dziewczyne ręką (palcami) ? albo jak lubicie byc tak dotykane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru jak fruwac
sweet_lou powieniens zapytac o to swoja dziewczyne , wydaje mi sie ze szczera rozmowa jest najlepsza, sama powinna Ci pokazac jak by chciala bys ja piescil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętny odbycik
ja tak miałem i doszedłem do mometu kumulacji nasienia i nie mogłem sie spuścić było zbyt wolno? chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chciał bym zrobic jej miła niespodzianke gdyz dopiero wkraczam z nia na ta droge i chciałbym zeby spotkanie reka-dłoń skonczyła sie sukcesem :P a dopiero potem z nia mam zamiar pogadac co robilem zle a co bylo git ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru jak fruwac
kazdej co innego sprawia przyjmnosc;) piesc ja palcem , lub jezykiem , zobaczysz po jej minie czy dobrze Ci idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suoeczko
@sweet_lou jak ona lezy na plecach a ty obok niej na lozku i sobie rozmawiacie to zacznij ja dotykac po brzuchu, potem zjezdzaj nizej az do wlasciwego miesca;) dalej sobie rozmawiajcie a ty ja dotykaj i WOLNO masuj. po dluzszej lub krotszej chwili ona zacznie mowic coraz mniej;) przymknie oczy i takie tam;) wtedy bedzie juz bardzo podniecona i ruchy musza byc szybsze. na pewno szybko dojdzie;) mozesz ja w miedyzczasie calowac po szyji itp. nie wiem jak tam sprawa jej blony ale przy okazji tych wolnych ruchow bardzo przyjemnie jest wkladanie palca do pochwy. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suoeczko
bardzo przyjemna pozycja, lecz nie wiem czy dobra na takie poczatki jest gdy ty lezysz na plecach, ona jest na tobie tak ze podpiera sie rekami na wysokosci twojej glowy ale pupe ma wypieta i wtedy ruszasz paluszkiem w pochwie i masujesz lechatczke;) (reka od tylu, nie od strony brzucha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie zdjecie tego
no wlasnie, podstawowy blad facetow, to ze robia,,masowanie'' dosc szybkim ruchem, a najpierw trzeba wolno, najlepiej cala reka, albo jednym palcem, potem mozna szybciej, ale ja tam wole wolno, ale intensywnie, chociaz jak za bardzo intensywnie to moze zabolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru jak fruwac
o widze ze temat o pieszczotach sie rozwinal ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo mi powiedziala moja dziewczyna ze za szybko i mocno pocieram a to dlatego ze my mamy mniej zakonczen nerwowych na zoledzi niz wy na lechtaczce i im szybsze ruchy tym przyjemniejszy jest wytrysk u was jest inaczej mona przyspieszyc juz w trakcie orgazmu moz sie myle Czekam na wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suoeczko
@jakis tam facet nie chodzi o to zeby przyspieszyc w trakcie orgazmu, ale wczesniej, wtedy kiedy bedziesz widzial ze jest naprawde podniecona (a najlepiej podniecic wlasnie wolnymi pieszczotami, wtedy cale cialo bedzie spragnione intensywniejszych pieszczot). poczatek musi byc wolny, najpierw dotykanie, potem mozna jezdzic paluszkiem w rowku miedzy wargami, przejsc do pochwy, wsuwac i wysuwac palec najpierw wolno, potem ruchy troche szybsze z reszta wyczujesz ze chce wiecej potem zaatakuj lechtaczke;) alez sie teraz rozmarzylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×