Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej hej hop hop

Z kim z tego forum chcielibyście się spotkać w realu i dlaczego?

Polecane posty

Gość hej hej hop hop

Ja z Pozdro:) Bo jest fajna:) Przy piwie miałybyśmy o czym pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbmy zlot;)No dobra, wiem ze to już było i sie nie przyjelo, a szkoda w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie.. może się spotkajmy :D bo całego lata na Majorce siedziec nie bedziemy :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przyjadę:) obce dłonie by dotykaly mojego ciala hmm to brzmi intertesująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desko, Ty pijaczko betoniaro 😠, jak możesz tak chlać i chlać.:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez tu sami dorlosli ludzie pelni sexu :) a ja wiem ze obce dlonie by lgnely do moich piersi jak mucha do lepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie, bez wódki nie nada. Aczkolwiek coś mnie ostatnio słabo wchodził Maximus, chyba sie popsułam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan:o Najwieksze hafty w karierze mialam wlasnie po luksusowej, chyba jakas lewa była, albo to takie dziadostwo. Wybacz,ale ja tego pić nie będę, wiec butelka jest cała Twoja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra. Jak dla mnie Luksusowa to jedyna wódka, którą da się pić na kacu. Poza tym ja jestem zdania, ze każda wchodzi jak woda:classic_cool: Trzeba tylko mieć odpowiednie nastawienie:) A tak poważnie to się zestarzałam i juz nie moge pić nawet w połowie tyle, co kiedyś😭 Cycki do pasa, tyłek do kolan i kac po dwóch piwach- to się nazywa przegrać życie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijesz wde na kacu? Łooooo rany, to Ty jestes zawodniczka:D Ja pije kefir:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest piwo z fajkami, total zgon. Ja ostatnio dobijalam sie po wodce piwami. Nastepny dzien to ja mialam wyjety z zyciorysu:o A zawsze sobie obiecuje, żeby tak nie robić:oA Ty mi nie pitol, ześ stara, bo sie czuje jak jakaś starożytna mumia conajmniej, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jestem stara psychicznie:P No i wiek wątroby mam zaawansowany;) No jak ja paliłam, to mi nie przeszkadzało az tak, bo mogłam wypalić paczke w ciągu kilku godzin, no i jakoś byłam znieczulona. A jak nie pale i np. pójde na faję wodną, to w ogóle jestem juz betonem:) I tez zawsze, ale to zawsze pije wódkę bez popijania, a potem tak w przerwach pije piwo. To jest dobra metoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×