Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylemacik ze ho ho

jakie buty do niebieskiej sukienki??????????

Polecane posty

Gość dylemacik ze ho ho

mam problem.niedługo wesele zdobyłam fajną niebieską letnią sukienkę na ramiączkach.tylko teraz mam ogromny problem.jakie do niej buty?wiem,że sandałki ale jaki kolor?nie chce kupywać pięciu par butów na lato bo to nie ma sensu...najlepszy kolor to????niebieskie odpadaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemacik ze ho ho
pomozcie!!!bo w razie czego ja bede mogla oddac.nie wiem czarne,biale,srebrne,zlote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobierz niebieskie, albo taki kolor jak chcesz, np srebrny i srebrna torebkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne, żebys dodatki miała wszystkie w jednej tonacji myslę, że srebrne mogą pasować, ale należy zwrócić uwagę na bizuterię jaką chcesz założyć i czy ogólnie będzie to wpółgrć POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj o umiarze i delikatności, wtedy bedzie najładniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
jaki kolor sukienki? bo ze niebieska to nic nie znaczy. jakies fotki? baile beda wygladac zbyt zachowawczo. nawet jesli bylyby to super sexi szpile. ja bym sie pokusila o zlote dodatki. no aloe wszytsko zalezy od odcienia niebieskiego i to jakie Ty posiadasz kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemacik ze ho ho
nie mam kurcze fotki.ale tez myslalam o zlotych dodatkach.mam zlota obraczke wiec juz nie chce zmieniac.chyba postawie na zloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
generalnie gama zolcieni przechodzaca w zlotawe brazy pasuje do niebieskiego. wiec jesli jest to jasny niebieskie-blekit. to jasniejsze zloto. gdy jest to turkus to nawet mozna sie polakomic o wlasnie kolory starego zlota. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×