Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a zapytam sobie...

tylko jedno jajko

Polecane posty

Gość a zapytam sobie...

czy to normalne ze u faceta czasem jedno jajko gdzies znika i zamiast dwoch jader ma tylko jedno? dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawda. jest to mozliwe ze np wykryje sie juz u malego dziecka ze ma jaderko puste albo go nie ma wcale. Wiadomo potem sa problemy z płodnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam sobie...
ale chodzi mnie o to , że znika a potemsię znowu pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pałka zapałka
To całkiem normalne. Przeciez nie jest ono w jednym miejscu tylko luźno się porusza. Jak się przypatrzysz to zobaczysz jak się przesuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi Ci pewnie o to
że jądro czasem podczas podniecenia unosi się i jakby... wstępuje do brzucha :) Mój tak ma. Ono się unosi za bardzo i tak jakby... ucieka do jamy brzusznej :P Ale nie całkiem oczywiście. Nie słyszałam, że może się chować całkowicie a potem znów zstępować. Myślę, że to nie jest prawidłowe, może nastąpić sytuacja, że już się nie pojawi. Może lekarz tak na wszelki wypadek? Mój mówi, że w takich przypadkach czasem konieczna jest operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis z purtynowic
to prawda, mój wciąga czasem jajko aż do czaszki i przynajmniej ma ją wtedy czymś wypełnioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam sobie...
11:57 - nie ladnie, jakis podszyw!!! no ale niewazne. o to chodzi, ze jądro się nigdzie nie przesuwa, bo go po prostu nie ma, jak się go szuka. W sumie jest tak, ze czesciej go nie ma (tego jednego jajka) niz jest. Albo jak jest to takie bardzo malenkie, ale czesciej jednak nie ma go w ogole i jest tylko jedno jądro. Choć zdarza sie tez, ale to duzo rzadziej, że są dwa wyczuwalne jądra. I nie chodzi tu tez o zadne podniecenie i ze jadro sie przesuwa do brzucha. Po prostu go nie ma, niewazne czy facet jest podniecony czy nie. alexis z purtynowic --->> bardzo smieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam sobie...
A myslicie, ze facet z jednym jądrem to normalne czy lepiej isc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam sobie...
A myslicie, ze facet z jedną nogą to normalne czy lepiej isc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi Ci pewnie o to
No to w takim razie nie wiem, o co Ci chodzi :D Może poszukajcie informacji medycznej w necie na początek? Bo to jakieś dziwne... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam sobie...
kurde nie podszywaj sie pode mnie! co ma jedna noga do jednego jądra???! znajdz sobie jakies inne zajecia ja ci sie nudzi nedzny podszywaczu. albo lepiej cos doradz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetow
a wy macie ZAWSZE dwa jądra???? czy czasem jedno wam gdzies znika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian_Wąbrzeźno
prawie każdy facet ma tzw. jądro wędrujące moje upodobało sobie trasę: moszna-wątroba-grasica (tam zwykle robi sobie mały odpoczynek) -śledziona - węzły limfatyczne w pachwinie i powrót do moszny ale czasem robi głupie kawały i raz dla żartu wyskoczyło mi z buzi na biurko a to było akurat w trakcie negocjacji z klientem, było mi trochę niewyraźnie no ale jakoś trzeba żyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxx
Ja mam trzy i nic mi nie zanika. A wy macie po jednym, albo dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian...........
buhahahaha :D:D:D:D:D posikałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam sobie...
musze jednak przyznac ze taki pusty woreczek mosznowy jest bardzo praktyczny moj facet trzyma w nim drobne pieniadze gdy sa czasem potrzebne gdy pani w kasie nie ma wydac z banknotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci powiem tak
to nie jest normalne, to znaczy już teraz nic z tym nie zrobi. Po prostu nie spłynęło mu jądro. Tak to fachowo sie nazywa. Mój syn w wieku 3 lat miał operacje na to, i teraz jądro ma na swoim miejscu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka watku
sądzicie, ze on moze byc bezplodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka watku
Bo jest już chromy, garbaty i ma nieszczelne zwieracze... jak będzie jeszcz4e bezpłodny to się chyba załamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka watku
ech, co za wredny podszyw! o to chodzi, ze mi to w sumie obojetne bo i tak juz koniec z nami, bo on sam nie wiedzial czego chce wiec z nim zerwalam. jakby nawet byl bezplodny to i tak bym z nim byla(gdyby on tego chcial) , bo go kocham a dzieci i tak nie chcialam nigdy miec. tak tylko sie pytam po prostu o to jajko. pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi ( te madre oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka watku
I jeszcze sobie przypomniałam. Co myślicie o wibratorach analnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic a co mamy myslec
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ...
wnętrostwo i trzeba leczyć chirurgicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech mam nadzieje
ze to jednak nie jest to o czym napisalas :( bo wlasnie poczytalam troche w necie i nie wyglada to zbyt ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech mam nadzieje
Mam nadzieję, że to tylko niestrawność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up........
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem
i powiem wam ze bez problemu moge sobie wlozyc jadro do brzucha . tzn konkretnie tak jakby do pachwiny i twoj facet prawdopodobnie tez tak moze zrobic . sprawdz w pachwinie bo to sie da wyczuc . po prostu robi sobie jaja z ciebie . :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok dzieki za odpowiedz
moze kiedys mu sprawdze jak mu zniknie czy sie schowalo w pachwinie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×