Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

19 lat, wykształcenie średnie - oferty pracy? pełna dyspozycyjność

Polecane posty

Gość

Chciałabym rozpocząć studia zaoczne, ale jednocześnie móc zacząć rozwijać się zawodowo - zacząć pracę, w której będę mogła się spełnić - jestem młodą, kreatywną osobą, pragnę wykorzystać zapał i potencjał aby jak najlepiej spełniać oczekiwania pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuje od 7 miesięcy w
Oriflame. Uważam, że jeżeli jest tak jak mówisz to nadajesz się na konsultantke. Masz co do tego duże predyspozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tzn co konkretnie robisz? Jakie oferty pracy z Torunia, Bydgoszczy i okolic Jestem na etapie zdobywania prawa jazdy - co też myślę jest atutem, poza tym nie ogranicza mnie żaden czynnik zewnętrzny - zajęcia odbywają się w weekendy i to nie każde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w podobnej sytuacji. z tym,ze prawko od roku. zycie konsultantki nie jest zbyt przyjemne,zwlaszcza,gdy wszyscy w okół ciebie są już konsultantkami i w zasadzie trzeba dopłacać do interesu:( może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem pracowita, nie boję się wyzwań, przeciwnie, lubię je, Myślę, że jestem enegiczna, lubię pracę z ludźmi. Poza tym praca pomoże mi dalej się rozwijać. Zapraszamy pracodawców do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dyskusja sie nie rozwija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oferty pracy dla młodych ludzi z Torunia pilnie poszukiwane ! Za wszystkie będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Trefny link - nie moge otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mogę się doczekać n
to skopiuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tancerke, Boze ja wygladam na 16 lat, jestem za delikatna na tancerke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Najlepsze sa takie, ktore juz skonczyly szkole (liceum), maja 19 lat, a wygladaja na wczesne gimnazjum ok 16-17 lat a moze i mniej, bo i 15 ostatnio lekarka mi dala. Nie chciala wierzyc w PESEL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W takim razie Ide w sobote na impreze do klubow torunskich tam gdzie moglabym sie sprawdzic. Zapraszam :P ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godnapraca
Witam. Skontaktuj się ze mną, mam coś być może idealnie dla Ciebie. godnapraca@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co szukałaś już jakiegoś ekskluzywnego miejsca gdzie możesz tańczyć zawodowo? No i zarabiać te 6tysiaków na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intercorp
Dobrze płatna praca przez internet. Dziennie poświęcasz tylko 1-2 godziny. Zapewniam pełne przeszkolenie online. potrzebujesz tylko komputera z dostępem do internetu i możesz zacząć zarabiać - jeśli chcesz dowiedzieć się więcej pisz na adres intercorp@o2.pl . Oczekujemy poważnych zapytań od osób, które chcą zarobić poważne pieniądze. Myślę ,że to idealna oferta pracy dla wielu osób uwzględniając to ,iż zbliżają się wakacje. intercorp@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tomaszek, nie znalazłam nic, ale jak coś masz, niekoniecznie tamiec, jakąś lepszą ofertę pracy, to daj znać na GG MÓJ NUMER - 4568585

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniśka taniec dla Ciebie to podstawa. Szkoda, że mieszkasz w Toruniu. W Wawie napewno byś znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×