Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ajajaj

Jak w ankiecie do CV są zarobki, to ile podajecie?

Polecane posty

Gość Ajajaj

Ja wysyłałąm wczoraj i mi się netto z brutto pomyliło :( Pół dnia pisałam CV i LM. Tak się cieszyłam, że wszystko zgrabnie napisałam i że spełniam prawie wszystki warunki. (Jednego nie, ale sprytnie napisałam, że chciałabym się nauczyć) I cholera, zamisat netto podałam brutto! 😭 Tyle mi nie dadzą, :( a wiocha sprostowywać. Przecież wiem, że 'N'etto to 'N'a rękę! Głupia kretynka! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaje minimum
brutto - dla pracodawcy to jest wlasciwy koszt zatrudnienia , nie netto :) moze jednak dobrze napisalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaje minimum
chyba ze wyraznie bylo napisane netto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajaj
Pracodawca płaci zawsze ok 1000zł więcej niż brutto. Nie myle nigdy brutto z netto, ale teraz pomylilam. Aż sprawdziłam jeszcze raz w formularzu :( Jest prawie 2 razy więcej niż bym chciała na rękę dostać, a to małe miasteczko. Nie dadzą mi tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieprawda, ze pracodawca placi wiecej o ok. 1000 zl - roznica miedzy brutto a netto zalezy od wysokosci pensji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajaj
Wiem, jak przeliczyć brutto na netto i odwrotnie, bo wystawiam rachunki netto co miesiąc. Chodzi mi o to, że kszt pracodawcy jest wiekszy niż netto o ok 1000zł. (Co innego netto, a co innego koszt pracodawcy. Pracownik dostaje brutto, i reszta go nie obchodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×