Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostre ciacha

pyszne ciacha trochę inaczej

Polecane posty

Gość ostre ciacha
dzięki! upiecz ciacha i się wypowiedz czy Ci smakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam od razu każesz piec:P może byś tak przyszła z poczęstunkiem na forum :D ? co Ty na to? spotykamy się w każdy czwartek o 18.30 na ławce w parku pod kasztanem -ławka od strony ul. Słonecznej dosiadka na hasło, hasło u admina:-) dasz radę i trafisz :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostre ciacha
czwartek nie bardzo, a może po prostu pocztą je wyślę? moja babcia pierogi priorytetem wysyłała :) i były b.dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeee:O pocztą odpada, bo nasz listonosz to straszny łasuch i zaraz by zwąchał, że w tej przesyłce jest coś zjadliwego i po ciachach śladu by nie zosastało😭 może po prostu roześlij je nam mailem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochany wielbiciel...
Ulotna... całuję małe stopy Twe... 👄 Dla mnie zawsze jesteś the best... słodkie z Ciebie ciacho... p.s. -przy najbliższej okazji stawiam szampana. Ucałowania. ............zawsze Twój: niekochany wielbiciel inteligentnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D mam wielbiciela:D!!!! gadaj ktoś Ty?! imię ojca, matki, nr polisy, nr konta! ale to już! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka inteligentna a taka wścibska :P Ten wielbiciel to Cię wielbi naprawdę,bo ślepy jest.Jak to wielbiciel...[zazdrość ściska] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurde zapomniałam zapytać o stan konta😭 o ja głupia.....i niby skąd ja mam teraz wiedzieć, czy przyniesie ruskoje, czy moyeta:O amita...a niech i będzie ślepy, aby portfel miał wypchany:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie chciałam Ci wytykać,że tylko o nr zapytałaś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te kobiety
zaczelo sie na ciastkach a skończyło na...-)ach te kobiety niby przez żołądek do serca,a tak naprawdę jaki temat nie zacząć wszystko się na miłości kończy.Chciał nie chciał nic mi z ciastek nie skapnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te kobiety..........słuchaj mnie uważnie - ja mam kuchnię z gazem:D, Ty przyniesiesz składniki i zobaczymy co z tego wyjdzie w końcu nie ma to jak praca zespołowa no nie? :D co Ty na to:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie chodziło o pieczenie ciastek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,jak ja mam tyle do przestawienia to wielbicieli ani widoku😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogolnie to myślałam,że na erotyczny trafiłam;-)Ostre ciacha,miałby wzięcie topik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ich nigdy nie ma jak są potrzebni... matko kochana ale się zasiedziałam :O pranie nie wywieszone, karkówka nie zabejcowana😭 wylatuję z tej knajpy amita....kolorowych z fabułą życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej przeniesienie,bo wtedy choć szansa na wirtuakne cosik jest.A jakby mi kto pralkę podłączył to bym wieszała i wieszała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najpirw prała,bo suche to se mogę wieszać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×