Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulkka

witaminy, po których się nie wymiotuje

Polecane posty

Gość ulkka

Witam dziewczyny, czy mozecie polecić jakieś witaminy po których się nie wymotuje i zawierają jod i kwas foliowy? od początku ciąży męczą mnie potworne mdłości, wyniki krwi też mam kiepskie. Słyszałam, że po Feminatalu jest ok, ale chciałabym najpierw zasięgnąć opinii, zanim znów kasę wydam (chociaż wydaje się byc w rozsądnej cenie). Dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja łykam femintal i czuje sie po nim normalnie, ale słyszałam cos przeciwnego o nim, mnie jednak nie rusza jednym ze sposobów może byc łykanie tabletek na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam witaminy Prenatal Complex, zawierają oprócz wspomnianego Jodu i kwasu foliowego mnóstwo innych witamin, pierwiastków oraz wyciag z Imbiru(zapobiega mdłościom), olejek mietowy(ułatwia trawienie) i wyciag z żurawiny(działa antyseptycznie w obrębie dróg moczowych), zażywam od 12tc i jestem zadowolona, wyniki morfologii krwi oraz badania moczu mam naprawde dobre, kiedy na tydzień odstawiłam te witaminy bo skończyło sie opakowanie wróciłam na chwile do Prenatal Classic(bez imbiru) i mdłości wróciły, takze cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×