Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urlopik

MAM PYTANIE NA TEMAT URLOPU

Polecane posty

Gość urlopik

czy jesli pojde do pracy od czerwca na okres probny 3miesiace,czy nalezy mi sie w tym czasie urlop,choc kilka dni??? beda wakacje i chcialabym wyjechac dodam ze mam staz pracy 1,5 roku a ostatnio pracowalam do listopada i wykorzystalam urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kfaśnieska
Jeżeli jesteś na próbnym, to nie radzę nawet pytać szefa o urlop. Wiem, że pracodawcy są bardzo wyczuleni na tym punkcie. Oczekują, że dasz z siebie wszystko. A zresztą wszystkiego się dowiesz u swojej personalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
kolezanka wyzej sie myli bo pracownik nie moze zrzec sie prawa do urlopu, praca na okres probny jest umowa o prace i nalezy ci sie urlop propocjonalny do przepracowanych miesiecy. sadzac po twoim wpisie nalezy ci sie 20 dni ulopu w ciagu roku, wiec jesli bedziesz pracowac tam 3 miesiace to 20/12x3= 5, wiec mozesz wykorzystac 5 dni urolopu w trzecim miesiacu pracy. Jesli nie wykorzystasz urlopu to nalezy sie ci za ekwiwalent pieniezny za niewykorzystany urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urlopik
dziewczyny bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rtv wypada
dziewczyno, bez przesady, wakacje to były, jak byłaś w szkole, teraz weź się do roboty. Nie przedłużyłabym umowy, gdyby ktoś prosił o niego na okresie próbnym. Nie jesteś już dzieckiem, przyjdzie czas na wypoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
wez przestan kobieto, to co wolisz wypłacic ekwiwalnet pieniezny za niewykorzystanu urlop który sie nalezy jesli bys nie zatrudniła tej osoby dalej czy jak bys zatrudniła ta osobe to dac dłuższy urlop pozniej? tak czy siak pracodawca na pracodawcy ten urlop bedzie ciazyl bo to jest PRAWO pracownika a OBOWIAZEK pracodawcy go dac. A potem to sie ludzie dziwa ze młodzi uciekaja zagranice jesli tak sa tu traktowani przez pracodawce który kodeksem pracy wyciera sobie tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×