Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

Mam niby wszystko ale brakuje mi...

Polecane posty

No właśnie czego do pełni szczęscia nam brakuje? Czy w ogole mozna być szczesliwym czlowiekiem przez całe zycie? Ja na swoj wiek mam duzo, mam miłość w przyszlym roku wychodze za maz, mamy mieszkanie, pieniadze, mieszkamy za granica, pomiedzy nami sie wszystko uklada... kochamy się... brzydka nie jestem, mam znajomych, ludzie mnie lubią itd itp Ewidentnie brakuje mi czegos do pelni szczecia... Gdy mam wolne a on pracuje nudze sie sama ze soba nie mam zajecia i nie moge sobie go znalezc ... ktos ma podobnie? zycie jest dla mnie bardzo nudne. kiedys czytalam ze tylko ludzie ubodzy duchowo moga sie nuidzic. moze i tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto pięćdziesiat
potrzebujesz romansu,zdrady,seksu! Najlepiej z murzynkiem, albo arabem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój problem jest taki, że chyba nie masz zainteresowań. Po pracy...nuda, bez znajomych...nuda. Zajmij sie czymś co cię cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz pasji,hobby-czegos co lubisz robic.Sprobuj znalezc cos takiego.Bez pasji zycie jest straaaaaszliwie nudne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pasje. Kocham taniec tanczylam 5 lat... profesjonalnie co mam tutaj sie zapisac na kursy tanca gdy juz je umiem? nie wroca tamte lata olimpiad, mistrzostw itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto pięćdziesiat
tylko murzyn z 25cm może ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miod malina
Szczescie to pojecie wzgledne.Szczesliwym sie bywa nie jest to stan pernamentny.I tak jak pisze moj przedmowca tobie ewidentnie brak pasji jakiegos hobby.Postaraj sie skupic i pomysl co kiedys sprawialo ci radosc w czym sie spelnialas i zacznij to robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miod malina
To co tam jeszcze robisz?Zwolnij sie i poszukaj czegos co bedzie cie w 100%satysfakcjonow.Pracowac niestety trzeba ale koniecznie trzeba choc troche to zajecie lubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto pięćdziesiat
stań pod latarnią, co noc nowe atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nektarynka, jesli 87 to rocznik urodzenia to mam pytanie :) masz 20 lat, mieszkanie, pieniądze.. wszystko ładnie pięknie, ale skąd to wszystko masz? bo wątpię, że dorobiłas się tego sama. jeśli tak właśnie jest, to może problem jest w tym, że nie osiągnęłaś sama zbyt wiele i dlatego pozostaje niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 20 lat hmmm własnie nie samochpodu sie dorobilismy razem mieszkania tez ... nie mowie ze jestesmy bogaci, jakas tam kase mamy nie zyjemy biednie, zarabiamy tez dobrze.. niestety wszytko co mam zawdzieczam sobie i jemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie gratuluję, że mimo młodego wieku macie tak dużo :) teraz tylko znaleźć sobie dalsze cele i dążyć do ich realizacji :) może nowy kierunek studiów, jakieś kursy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nektarynka, masz zbyt malo zainteresowan.... taniec tancem...to troche malo.... jestem od ciebie starsza o kilka lat.... i wierz mi, brakuje mi czasu na moje zainteresowania..... a niestety...kasy troche tez;) ale wiem, ze wszystko przede mna.... pomysl nad tym co cie interesuje, co mogloby zainteresowac..... jest masa takich rzeczy, na pewno znajdziesz cos dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prace chce sobie znalezc nową, ale nie bede takiej miala tu jak mialam w polsce. Chciałabym prowadzic sklep, sporzadzac nowe kolekcje, robic zamowienia, rozdzielac pracxe ludziom, i przy okazji sama pracowac ( jestem pracowita dziewczyną) chciałabbym zeby cos bylo na mojej glowie. w obecnej pracy ja jestem w rekach managera i robie co mi kaza, nie ma motywujacego systemu pracy wiec sie nie staram... itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos nie wierze
20 lat, dorobila sie w Polsce samochodu, mieszkania.. nudzi sie laska i na kafe pierdoly wymysle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzebna. chyba trafiłaś :( potrzebuje isc na studia... wiecie jak mi brakuje nauki tego takiego hmm trybu z uczelni do odmu itp... planuje szkole kiedy za 4 lata wrocimy do kraju. zawsze uwielnbialam sie uczyc, nawet nie potrzebowalam siedziec nad ksiazkami zeby wiedziec cos o zagadnieniu. nigdy nie bylam 5 i 6 uczennica ale zqawsze mialam zasluzone 4 :)szkola to chyba najfajniejszy okres w zyciu czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce tutaj. Przyjechalam tu aby pracowac a nie da sie tego pogodzic pracy na caly etat i uczelni. tym bardziej ze nie jestesmy tu jak inni polacy aby na szybko nachapać sie i wracac. mamy tez tu swoje zycie jezdzimy na wycieczki, wakacje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tu wlasnie mi cos sie nie zgadza, bo masz 20 lat, niecaly rok tam i jak mowisz \"jezdzimy na wycieczki, wakacje\" tak jak juz byscie byli conajmniej kilka razy na wakacjach a wakacje raz w roku.... nie chce kwestionowac twoich slow... ale chyba troszke ubarwiasz swoje zycie :) ale owszem, zycze ci tego wszystkiego co mowisz:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz kochana jak zyja tu ludzie lapia sie 2 prac jedna na caly etat druga na godzinki niektorzy ci ambitniekjsi ucza sie zaocznie do tego ( zazwyczaj szkoly jezykowe- nie platne albo za grosze) spia po 6 czy 5 godzin dziennie wygladaja jak upiory , zycia w ogole jakiegos rodzinnego czy cos. i wracaja po 4 miesiacach czy po pol roku z kasa jakas. My tak nie chcemy.. przyjechalismy zarobic ale nie bez przesady chcemy pprowadzic jakies normalne zycie przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego nie ubarwiam. i nie chce sie tlumaczyc z tego co mam i co robie bo takie nie jest zalozenie tego tematu. chcialam znalezc kogos w podobnej sytuacji. na wakacjach juz bylismy 2 razy w polsce jak kto woli na urlopie, to dla nas akurat mile wakacje lubimy polske itp. Prosze mnie nei atakowac, nie chce czuc sie jak w urzedzie podatkowym, skad pani ma to a ile pani pracowala na to itp. nie wszytko zdobywa sie praca trzeba czasem pokombinowac zainwestowac cos itp . wiec prosze bez takich.... dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... a czy ktos cie atakuje?? dziwi mnie tylko ze skoro masz taki lotny umysl, co sie naprawde chwali, ze jesli jestes tam glownie po to zeby zyc, a nie sie \"nachapac kasy\" ze potrafisz myslec i kombinowac to naprawde dziwie sie, ze nie potrafisz sobie zorganizowac czasu wolnego w taki sposob, zeby sie nie nudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxf
znajdz sobie jakies hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×