Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elwira Elfryda

W pracy nie ma miejsca na przyjazn- zgadzacie sie?

Polecane posty

Gość Elwira Elfryda

Zawsze wszyscy mnie ostrzegali,ze nie mam sie za bardzo otwierac przed ludzmi z pracy i im nie ufac,bo wykorzystaja to w najmniej odpoweidnim momencie. Ale myslalam,ze u mnie w pracy jest inaczej- wszyscy wydawali sie tacy sympatyczni, na luzie, w porzadku- wiec ja tez zaczelam zachowywac sie na luzie- tak jak oni. I kolezanka wlasnie to wykorzystala przeciwko mnie- chociaz sama sie tak zachowuje. Dlaczego ludzie sa tacy podli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzcie w to, czasami w miejscu pracy mozna nawiązać fajne i długotrwałe znajomości, ale zdaża się że niektórzy ludzie robią sobie różne świnstwa w pracy, niektórzy ludzie sa fałszywi ale nie wszyscy, to zależy od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
Nie całkowicie nie . Wszedzie jest miejsce na przyjaźń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, że niektórzy bywają podli, ale naprawdę nie wszyscy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w przyjaźnie
przez rzekomą przyjaciółke wyleciałam z pracy, w następnej się zaprzyjaźniłam, bo znalazłam wyjątkowo bratnią duszę, na szczęście w porę odeszłam, przyjaźń trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaprzyjaźniłam się w pracy, przyjaźń trwa, mimo,że obie odeszłyśmy:)Ale między nami nigdy nie było rywalizacji...Dużo zależy id ludzi.Mimo,że mogłyśmy kopać pod sobadołki to tego nie robiłyśmy,zresztą obie szczerze nie nawidziłyśmy tej pracy:)Mozna się zaprzyjaźnić,ale... nie zawsze i nie na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×