Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelaa

jak uzyskac efekt loków sprężynek??????????

Polecane posty

mam proste włosy...chciałabym troche poeksperymentowac i zrobić sobie loki...ale nie chodzi mi o takie grube faliste,tylko cos w rodzaju takich drobnych \"sprężynek\"...coś w tym rodzaju=> http://ikf.com.pl/fryzury-krecone/fryzura105.htm jak je zrobić?? lokówka, papiloty chyba odpadają bo wyjdą mi grube loki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wim ewelinko napisz prosze czy nie jestes czasem z okolic tłuszcza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys pare razy chcialam poeksperymentowac i poskrecalam malutkie pasemka wlosow w takie hmm jakby to nazwac...spiralki, przypielam wsuwkami , zalozylam na noc apaszke na glowe i ranorozplatalam wloski, loczki byly drobniutkie, tylko niestety prawie zawsze wychodzi szopa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacaranda71
papiloty sobie trzeba zalozyc. Tylko nie skrecac wlosow tak jak na walki, tylko jak spiralki - od gory do dolu, za kazdym razem zakrecac odrobinke nizej. Ja sobie robie tak, ze po umyciu glowy jak wlosy sa jeszczemokre - robie sobie francuski warkoc, ale od dolu glowy do czubka (trzymajac glowe w dol). Po wyschnieciu mam super fale na glowie! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wcale nie sa sprezynki. ja mam krecone tylko grubsze loki i bardziej nawilzone. nie wiem jak zrobic cos takiego. Mysle ze to jej naturalne wlosy, odrobina pianki i jest. ALbo ma trwala na glowie. Bo to lokowka nie ma takiego efektu, zadne walki. No nie wiem. Wlosy roztrzepane, pianka suszarka i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×