Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgiueuighuihoij

wiem ze to głupie

Polecane posty

Gość hgiueuighuihoij

ale jestem juz kilka miesiecy z dziewczyna a ona jeszcze nie dała mi dowodu miłości, kumple sie ze mnie nabijają i chciałbym miec juz To za sobą. myslałem kiedys zeby podac jej ghb ale sie troche boje poradzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
To jest bardzo głupie. Następnym razem jak będziesz widział się ze swoją dziewczyną, którą znasz już parę miesięcy powiedz jej prosto w oczy że pragniesz się z nią kochać bo koledzy się z ciebie śmieją. Jak nie dostaniesz z liścia to dobry znak na przyszłość hehehe. Gorzej jak dołączy do twoich kumpli i wszyscy już wtedy będą z ciebie grzali dzieciaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz podac kobiecie pigułke gwałtu zeby sie z nią przespać? jestes załosnym dupkiem i niedojżałym emocjonalnie szczeniakiem. Na kim bardziej ci zależy na kumplach czy na kobiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgiueuighuihoij
pomoze mi ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze nie jest do tego gotowa. Jeśli ją kochasz, to czekaj cierpliwie, a jeśli zależy Ci tylko na seksie, to.... zmień dziewczynę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123454
seks to wcale nie sowod milosci ..moze ona poprostu jeszcze nie jest gotowa .jesli bys ją choc troche kochal to bys to zrozumial............debil z ciebie skoro chciales podac jej pigulke i ja poprostu zgwalic ,widocznie zalezy ci tylko na seksie, zostaw ją mam nadzieje ze znajdzie se kogos lepszego od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annulinka
wez ty sie lepiej dzieciaku za sex nie zabieraj, to nie zabawa w doktora, a mozesz zrobic krzywde sobie i jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel QWE
HMM widac ze ogladasz "Anne Mare Wesolowska" ostatnio to samo bylo ... ten sam tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda, wreszcie wygoniłaś swoją hałastrę na basen! Niech się chociaż raz chłop na coś przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie to wazne dla ciebie ze inni sie smieja? powinienes byc dumny ze Twoja dziewczyna nie wskakuje tak szybko do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Oj ludzi, chyba karmicie trolla. Nie wierzę, żeby ktoś mógł być tak głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda, sam pojechał ? ;) Poznań ładny jest, fajne klubiki, fajny zameczek, super, oj dawno nie byłam! Takie studenckie miasto, urokliwe strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś mi narobiła smaku na P-ń, ostatnio byłam 100 lat temu u kuzyneczka, mieszkali wtedy w komunie na ostatnim piętrze w takiej kamienicy; no siupel było. Banda zboczeńców oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już Cię kobiety zaatakowały, normalne :). Jeśli to nie prowokacja, to napisz ile lat ma ta dziewczyna. Radzę porozmawiać z nią szczerze zamiast faszerować jakimś gównem. Jeśli dziewczyna jest po 20-stce to parę miesięcy bez chęci seksu jest podejrzane. Ja byłem z dziewczyną 2,5 roku i się seksu nie doczekałem. Ale ona chciała czekac do ślubu i uszanowałem to. Poznaj najpierw powody dlaczego ona nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgiueuighuihoij
pOWIEM WAM, ŻE JAK WZIĄŁEM ZE SCHRONISKA PIESKA TO JUŻ DRUGIEGO DNIA DAŁ MI DOWÓD MIŁOŚCI. śLICZNIE WYLIZAŁ MI FIUTKA I ZERŻNĄŁ W KAKAŁKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×