Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nitka__85

Pasta z kurczaka - ktos ma przepis?

Polecane posty

Witam, potrzebuje sprawdzony przepis na paste z kurczakiem i paste jajeczna! Jesli ktoras zna bardzo prosze o wpis, dziekuje z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronx
Mam jeden dobry przepis ale nie będę Ciebie szukać przez Czerwony Krzyż żeby Ci doręczyć , posiadam ogromną bibliotekę przepisów kuchennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronx aleś ty yntelygentny
...:O załamka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ornitoloszka
w ogóle nie wiem, o co mu chodziło?:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np: Pasta jajeczna Porcje: 6-8 Koszt: 10 zł Trudność: prosty Czas: 10 min. Kaloryczność: dużo Składniki: - 20 dkg żółtego sera, - 1 cebulka, - 3 gotowane jajka, - majonez, - sól, - pieprz. ak przyrządzić? Ser zetrzec na tarce (grube oczka), cebulke i jajko posiekac drobno, dodac do smaku 2 łyzki majonezu, posolic i popieprzyc do smaku. Potrzebne przybory: Tarka, nóż, deska do krojenia, naczynie (misa), łyzka. Jak podawać? Polecam na chrupiące bułeczki (wczesniej do piekarnika włożone i posmarowane niewielka iloscią masełka). SMACZNEGO! Uwagi: Jesli za sucha, dodac wiecej majonezu, tylko tyle by skladniki połaczyc. Można komponować z róznymi dodatkowymi składnikami i własnym upodobaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasta jajeczna Składniki: - jajka ugotowane na twardo, - szczypiorek, - majonez, - sól. Jak przyrządzić? Super prosta salatka na okres wielkanocny. Jajka pokroić w kostkę. Szczypiorek umyć i drobno posiekać. Posolić i wymieszać z majonezem. Kanapki z pastą jajeczną maja delikatny smak, rozpływają się w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasta z kurczaka resztki kurczaka z rosołu, a jak nie ma to ugotować w Wegecie - cebula - czosnek - majonez - chrzan/musztarda - troszkę ketchupu - sól, pieprz Wszystko razem zmielić lub zmiksować. Ja na 2 udka z kurczaka dałam 1 cebulę, a że nie miałam akurat czosnku to dałam pieprz czosnkowy.Majonezu dokładałam co chwilę, żeby uzyskało kremową konsystencję. Nawet się nie spodziewałam, że z tak niewielkiej ilości mięsa wyjdzie spora miseczka pasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kuczakiem i bakaliami Składniki: 25 dag ugotowanego mięsa kurczaka po 5 dag drobno posiekanych migdałów i orzechów włoskich 3-4 łyżki bułki tartej pół szklanki śmietanki sok z połowy cytryny po łyżce oliwy i majonezu sól pieprz Sposób przygotowania: Bułkę zalać śmietanką, wymieszać, przykryć i odstawić na pół godziny. Mięso drobno pokroić, dodać namoczoną bułkę, sok z cytryny i oliwę. Przyprawić do smaku, solą i pieprzem, starannie zmiksować, a następnie wymieszać z migdałami, orzechami i majonezem, lekko schłodzić. Podawać do każdego rodzaju pieczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasta z kurczaka Poziom trudności: 1 Składniki: 20 dag gotowanego kurczaka 20 dag wątróbek drobiowych 20 dag chudego boczku wędzonego 2 ząbki czosnku 6 łyżek masła przyprawy do smaku Opis wykonania: Boczek kroimy w kostkę i topimy na patelni. Dodajemy masło, rozgrzewamy i wrzucamy wątróbkę. Dusimy na małym ogniu przez kwadrans, często obracając. Dodajemy posiekane mięso z kurczaka, rozgnieciony czosnek, sól i pieprz. Dokładnie mieszamy, a po 5 minutach odstawiamy do ostygnięcia. Całość mielimy w maszynce trzykrotnie. Doprawiamy ostatecznie do smaku i przekładamy do szklanej salaterki. Polewamy wierzch stopionym masłem i odstawiamy do lodówki na 2-3 godziny. Taki pasztet można też zrobić w większej ilości i zamrozić w małych foremkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×