Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlefinger

Biżuteria artystyczna hand-made

Polecane posty

Lubisz gustowne dodatki? Proponuję Ci zakup ręcznie robionych kolczyków w niezwykle niskiej cenie (2-8 zł). Zapraszam http://littlefinger.blogownia.pl/ Możliwość odbioru osobistego na terenie Warszawy lub przesyłka pocztą. Kontakt: wysocka_ania@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam
hm...a w jakim miejscu w warszawie mozna je odebrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie
ta biżuteria artystyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psujesz rynek
takimi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudella
Pomysł na kolczyki bardzo fajny , ale ich wykonanie niestety pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka.kkk
Czesc.:D Czesc chcesz kupic niepowtarzalną biżuterię?Zajrzyj na stronke http://www.karolcia.blogownik.pl :) Biżuteria w całości wykonane przeze mnie oraz mojego projektu!:> Nie znajdziesz takich drugich!:) Spraw prezent sobie, przyjaciółce czy mamie!::D Jeśli jesteś zainteresowana napisz!(gg:4374016):* Przeslij wiadomosc dalej :*Życzę miłego dnia:)POzdrowionka Karolina:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pare faktow
do karolci czy jak ci tam 1)nic oryginalengo nie wymyslilas 2)twoje prace sa po prostu brzydkie 3)poszukaj gdzie indziej desperatek ktore chcialyby to nosic :o 4)pocwicz troche a potem pokazuj bo jak narazie nie masz co:o nie bede dalej pisac bo szkoda, za grosz samokrytyki skoro cos takiego ;pokazujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka.kkk
Jak ktos sie nie zna.To lepiej zeby sie wypowiadal! Sprzedalam juz bardzo duzo par.i nadal mi schodza jak cieple buleczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym
zdaniem to bizu jaka prezentuje littlefinger nie umywa sie do pomysłow i wykonania karolci :) Karolcia zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wile bardziej podoba mi się
biżuteria Karolci na pewno coś kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka.kkk
Ciesze sie ze Wam sie podoba:) Zagadajcie na gg:) to sobie prywatnie pogadamy:) Tworze kolejne:) i znow wrzuce na stronke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ja próbowałam się kiedyś skontaktować z tą karolą za pomocą różnych środków i..... porażka :O co z tego, że kolczyki ładne, jak ich autorka niekompetentna? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×