Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do pań

umówiłabyś się z kimś poznanym w internecie?

Polecane posty

Gość pytanie do pań

może macie jakieś doświadczenia w tej materii , jak się konczyły takie "randki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappaaia
ja sie umóiwłam z dwoma z jednym nie doszło do skutku a z drugim znajomosc jzuw rwealu trwa poand rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość procesor
umówilam sie po roku znajomości ,gadania przez gg,wymiana zdjęc itd.Było ok,nie rozczarowałam się.Mam nadzieję na kontynuacje swoich znajomości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tghb yju
ja juz nie:D spotkalam 5 niewypalow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_ jedna
tylko w miejscu publicznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość procesor
o tak tylko w miejscu publicznym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie umowilam i to kilka razy i ...PORAZKA:P ale nie zniechecam innych, bo ktos moze trafic na jakas fajna dziewczyne/fajnego chlopaka. Kwestia szczescia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie umawialam niejednokrotnie...i pod Bogiem...ani razu sie nie zawiodlam...ale nigdy nie umawialam sie z facetami z ktorymi krotko korespondowalam ..zawsze byly to rozmowy fotki...i dopiero kawa.spotkania...i ewentualnie seks..ale tez nie odrazu ...i nie odrazu pokazaywalam swoje wszystkie walory...do dzis pisze z niektorymi ...ale tylko pisze...bom juz zajeta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak to robicie,ze macie szczescie do ludzi poznanych na necie:) ja nie mam w ogole!!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj tak jeste ze jak sie dobrze rozmawia przez net to i w realu wychodzi....poza tym zawsze umawialam sie z facetami albo mlodszymi albo nieco starszymi ode mnie...z takimi po prostu mialam mnostwo tematow...zreszta ja jestem gadatliwai nigdy nie mialam problemow z nawiazywaniem kontaktow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej pozytywnie
Przez gg poznałam mojego kochanego przyjaciela Marcinka, z którym wspieramy się w złych chwilach i mojego Dziubka kochanego, z którym jestem już jakiś czas szczęśliwa. Raz tylko nacięłam się na kretyna i zboczeńca, ale potem już byłam ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie akurat dobrze z kims w necie rozmawialo a na zywo porazka;) Otoczka gg i neta sprzyja mitomanii:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny temat;)ja jeszcze pare miesiecy temu nigdy bym sie o to nie podejrzewala ale z moja wielka miloscia pozanlismy sie wlasnie dzieki internetowi a raczej KAFETERII.:) mialam szczescie bo przeciez moglismy sie sobie nie spodobac.....albo on mogl okazac sie pryszczatym onanista:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita----> szczesciaro:D ja myslalam,ze u mnie bedzie do 3 razy sztukam, a okazalo sie,ze nawet do 5 razy sztuka nie bylo!!:P :classic_cool: zniechecilam sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się ze mną umówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB-jow
hihi pierwszy raz 4 lata temu i to jeszcze bylam taka gowniara ze łooo..male rozczarowanie (na gg taki gaduła, w rzeczywistosci mnie sliny brakowalo od gadania bo on nic) ale co z tego wyszlo?- a no dlugo znajomosc (do dzis!) w tym pierwsze kilka miesiace czestych spotkan i....pierwsza milosc :):):):):) pozniej kolejne osoby wiekszosc znajomosci trwa do dzis ;) od niedawna tez taki kontakt mam....i co.... :):):) Ajjj znalazlam swoja druga polowke bynajmniej tak czuje.... Koles jest niesamowity hihih juz zaplanowal slub, dzieci, dom zycie.....a ja? a ja nawet nie ejstem pewna ale chyba znalazlam swoje szczescie bo jak widze jak on sie stara to az serce sie wzrusza Podsumowujac przez 4 lata poznalam w ten sposob ok. kilkunastu osob.... zadnego nieprzyjemnego przypadku nie mialam dlatego jak ktos chce to szczerze takie znajomosci moga byc mile ;) no ja na codzien poznaje kupe ludzi a jak widzicie pierwsza milsoc i moze ostatnia znalazlam wlasnie w internecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak :classic_cool: Miałczydełko ty jesteś zajęta buahhahahahahhahahahaha , dobre to dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się ze mną umówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regis.emiel
Zdarzało mi sie umawiac w ten sposób, i pomimo tego, że było w miarę miło (czasem trochę sztywno), to zawsze było nie to. Mimo wszystko rozmowa przez komunikator czy maile nie zastąpią kontaktu z żywą osobą. Dziwne jest to, że czasem rozmowa po prostu nie kleiła się, pomimo, że spędziliśmy wcześniej mnóstwo czasu pisząc przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczkaaaaaa
Jasne, ze tak, jestem juz z nim rok :o))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pewnie że się umowiłabym. Ja juz to zrobiłam i jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi juz od półtora roku. Ale długo się nie mogłam zdecydować na taką randkę, bo to prawie jak trafić w totolotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna lona
pewnie, ze tak. Nie raz sie spotkalam w sumie roznie bywalo, rzadko kiedy bylo tak jak sobie wymarzylam no ale nie ma czego zalowac:D Po niewielu udanych spotkaniech:):):) i wielu porazkach... nadal mam checi sie spotykac, w koncu mam nadzieje, ze kiedys trafie na swojego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to ważne
poznałam na fotce... gadalismy prawie 2 miechy na gg a teraz jesteśmy prawie 1,5 roku razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×