Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do pań

umówiłabyś się z kimś poznanym w internecie?

Polecane posty

Gość pewna lona
jasna sprawa, ze lepiej umowic sie z kims kto w realu zaczepia lecz nie zdarza to sie tak czesto, dlatego tez net nie jest az taki zly;) aczkolwiek czasami juz mam naprawde dosc... tylko ta nadzieja nie umiera... jeszcze;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna lona
samotny a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze desperatem nie jestem zeby umawiać sie przez internet ;-) wole realu kogos poznać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Mozna sie przylączyc? nie czytalam poprzednich postow (tzn nie wszystkie ...) ale tez sie kiedys umowilam z chłopakiem poznanym przez net a dokladnie przez o2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniueczka
ja też sie umówiłam kilka razy, moze z 5-6 ale ten ostatni był najlepszy i trawa do tej pory jesteśmy razem 1,5 roku i planujemy razem przyszlość.a co smieszne mieszkalismy niedaleko siebie i sie nie znalismy....a teraz jestem najszczesliwsza osoba na świecie....:) wiec jezeli tylko macie okazje sie spotkac to sprobujcie, bo niewiadomo kto i co na was czeka.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunieczka ja mam podobnie spotkałam swoją miłośc w Internecie:) już bedzie 1,5 roku od iedy jestesmy razem w wakacje planujemy zaręczyny :0 za jakies 1,5 roczku ślubik ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta sieci
mieszkamy razem juz 4 lata.Poczatkowo mi sie nie spodobal,ale dalam druga szanse,jest cudownym facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniueczka
do E_S ja juz po zarecznych jakis miesiac jestesm.....teraz planujemy zamieszkac razem przed slubem, ktory w przyszlosci napewno bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×