Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Spodnie czy spódnice

Polecane posty

Czym przewyższają waszym zdaniem spodnie, nad spódniczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety zostawia takich
elegancją poczuciem kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie: dzinsy- swoboda wygoda można w nich pójść prawie wszędzie impreza, praca, szkoła, uczelnia, spacer, do rodziców w odwiedziny, do kumpelki, mogą być seksowne, eleganckie, swobodne, sportowe, zarówno do topu, sportowej bluzeczki jak i białej koszuli eleganckie spodnie- na wszelkie spotkania, elegancja a zarazem swoboda nie przejmujesz się pękniętym oczkiem, podwianiem przez wiatr. nigdzie się nie czujesz głupio ani zbyt elegancko ani zbyt rozebrana, nie musisz się przejmować krzywymi nogami, grubymi łydkami, udami. dają swobodę i poczucie elegancji zarazem spodnica: kobieca kobieca i jeszcze raz kobieca. ale jeśli będzie za krótka to spotkasz złowrogie spojrzenia, jeśli masz idealne nogi to polowa facetów chce cię schrupać:) bardzo seksowna :) najprostszy sposób na elegancje na wesela, przyjęcia tam można pojawić się tylko w spódnicy:) a pyzatym faceci kochają je:) a i jeszcze taki jeden plus nie trzeba ich ściągać… dodajcie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też podobają się kobiety ubrane w dopasowanych spodniach, bo widać kontury kobiece, jak szerokie biodra, wąska talia i okrągłe pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wole kiecki
tym ze mozna czuc sie swobodniej niz w spodnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeważnie chodze w spodniach. Ale spódniczki lubię owszem. Mam tylko problem takeigo typu,że nie cierpię chodzić w żadnych rajtkach, pończochach.poprostu tylko gołe nogi, więc musi być ciepło. I nie zawsze się decyduje na spódniczkę, mimo,ż emam ochotę, bo musze liczyć się ze zmienna i zaskakującą pogodą. Dodam,ze często miewam problemy z pęcherzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betiti, a jakie spodnie nosisz, lużne czy dopasowane, i w jakich kolorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
dinsy sa beee. sztywne. ja wole bardziej uzne. np teraz jak jest chlodniej to chodze w lnianych albo jakis lekkich materialowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajęty nick
a ja mam tylko jedną parę spodni, w których nigdy nie chodzę ;) Same spódnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez ka
jeansy super podkreslaja zgrabna sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Ja tez wole Was w spodniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ani jednej pary jeansowych (:O) spodni. Dla mnie to obrzydliwstwo. Lubię ubrania miękkie, przewiewne - takie, których nie czuję. Wybieram sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×