Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i co tu zrobic

tydzien bez kupki

Polecane posty

Gość no i co tu zrobic

Hej - powiedzcie prosze ile max maluszek (4.5 mca) tylko na piersi moze nie robic kupki? Dobijamy do tygodnia i zaczynam lekko wpadac w stres :( Macie jakies pomysly jak ja delikatnie "ruszyc"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Emilki
To zupełnie normalne w przypadku dziecka karmionego piersią.......pokarm mamy wchłania się całkowicie.....jeśli tylko dziecko nie ma jakis dolegliwości przy tym i ma dobre samopoczucie, to nie przejmuj sie tym. Wiem to od pediatry i z własnego doswiadczenia - moja córeczka do 6 miesięcy robiła kupkę raz na 6-10 dni, po wprowadzeniu innych pokarmów to się zmieni.......Nie przejmuj się i nie podawaj dziecku zadnych czopków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co tu zrobic
dzieki za odpowiedz :) wlasnie zadnych czopkow nie chce dawac, myslalam ze moze jak ja cos zjem (sliwki? morele?) to mala ruszy...dopoki to bylo 4-5 dni, nie przejmowalam sie, ale tydzien mnie lekko przeraza...mowisz 10 dni tez moze byc? No to poczekamy jeszcze....A moze to juz czas zey jej cos wprowadzic? skoro mleczko wchlania do spodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie stresowalam ale pediatra powiedzial mi to samo ze kupki raz 7-10 dni u malucha na cycu sa zupelnie normalne ale pod warunkiem ze nie ma zadnych objawowo bolu brzyszka wzdec i tym podobnych bo wtedy to zanczy ze dziecko meczy sie i nie moez kupki zrobic,mi lekarz tak bardzo awaryjnie zalecil pol lyzeczki lactulosum przed jedzeniem.dobrym pomyslem jest tez danie dziecku lyzeczki lub dwoch soczku marchewkowego 4,5 miesiaca to juz wiek kiedy mozna soczek dziecku podac.ale jak sie mocno niepokoisz to idz do pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ponoc picie przez mame soku jablkowego pomaga ale raz sprobowalam wypilam litr soku jablkowego i sama dostalam rozwolnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEż SIE Z TYM ZGADZAM
mój mały po 7 dniach dostał czopek glicerynowy -całkowicie bezpieczny dla malucha ,a dałam mu dlatego ,że bolał go brzuszek i za 5 min była kupa jak grzmot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josia
pediatra mówi że jesli kupka nie jest twarda to nie ma sie co martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josia
a z tymi czopkami to prosze uważac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek karmiony piersią też robił kupę raz w tygodniu :D 10 dni przerwy też się zdarzyło. Jak zaczęłam wprowadzać inne pokarmy, robił codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co tu zrobic
dzieki dziewczyny, wyglada na to ze jeszcze wsio w normie, ale juz sama nie wiem czy mala poplakuje bo jej zabki ida czy brzuszek przeszkadza :( niby nozek nie podkurcza, wiec raczej zabki, ale niepokoj jest. Probowalam dac jej lyzeczke przecieru z jablek pare dni temu, zjadla ze smakiem, w kwestii kupek zero postepu :( sprobuje moze soczek jablko + sliwka, moze to zadziala...Bo jak tam nic nie ma, to i czopek pewnie nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×