Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarodziejka z Ozz

szukam mezczyzny na stale

Polecane posty

Gość Czarodziejka z Ozz

czy jest tu jakis bogaty i przystojny facet chetny na stały zwiazek ? dopuszczany wiek 28-38 lat. najlpiej gdzies w centrum polski ewentualnie polnoc lub zachod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -wyboru....... -pozazdroscic
nooo miejsce sobie znalazłaś idealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis bogaty przystojny facet
ale ja mam duze wymagania, napisz co potrafisz skarbeczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejka z Ozz
jestem inteligenta, wyksztalcona, mam mgr z ekonomii. do tego ładna wysoka i zgrabna, potrafie swietnie gotowac i wiem jak dbac o mezczyzne mam tez swoje wymagania, jestem egoistka i chce zeby moj mezczzyzna poswiecal mi duzo czasu i dbal o mnie pod kazdym wzgledem, lubie byc rozpieszczana i czuc sie wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejka z Ozz
nie, biednego nie chce. mezczyzna musi mi zapewnic odpowiedni poziom zycia i status spoleczny a ja oddam sie wtedy bezgranicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek wlkp
czyli szukasz sponosr ajednymslowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejka z Ozz
Ponadto chcę, aby zawsze na "dzień dobry" dawał mi z liścia w twarz i charę na oko (do wyboru kolejność i oko). Ma się przyglądać z zachwytem gdy masturbuję się moim ukochanym termosikiem z podobizną Kubusia Puchatka i pomagać mi lizać bile mojego szanownego tatusia :). To warunki wstępne oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejka z Ozz
podszywaczu znikaj nie nie szukam sponsora raczej majetnego mezczyzny z ktorym chce ulozyc sobie zycie. bede lojalna i wierna ale tego samego tez wymagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaaaaaa
szukasz na forum ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny blondyn
na cholere tyle lat studiowalas ze teraz szukasz meza. Dziewczyny przede wszystkim ida na uczelnie by znalesc chlopa jesli poszlas by sie uczyc to blad. Niepowetowana strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejka z Ozz
Oczywiście nie musimy się ograniczać do jednego mężczyzny. mam w sobie dużo miłości i wierności. Starczy nawet dla czterech :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejka z Ozz
jakos na moim wydziale nikogo odpowiedniego ni ebylo. zreszta ja wole starszych od siebie. moze gdybym poszla na prawo ale na ekonomii jacys biedni ci studenci. nawet nie wiedzieli ze w reatauracji placi sie za kobiety rachunek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny blondyn
a na politechnice nikogo nie bylo, w poznankim klubie Sek a sie roi od przyszlych konkretnych mgr inz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejka z Ozz
blondyn sam jstes z poznania ? ja tam nie mieszkam i nie znam tego klubu . zreszta w klubach to mozna poderwac kogos na 1 noc a ja jestem stala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×