Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorka 26

Zosia-a o tym imieniu co sądzicie?

Polecane posty

Gość dorka 26

założyłam dziś już topik bo chciałąm się dowiedzieć co sądzicie o imieniu Marysia,teraz mój mąż sobie wymyślił,że jak nie chce Marii to będzie Zosia;( nie zgodze się raczej na to imię bo podobnie jak marysia kojarzy mi sie z wsią i jest dla mnie imieniem dla wiejskiej dziewuchy(to oczywiście tylko moja prywatna opinia). Chciałabym was teraz prosić kochani o wyrażenie swojego zdania na temat imienia Zosia. z góry dziękuję za wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
kojarzy się z fajną, ciepłą dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia tak samo jak Marysia to bardzo ładne polskie imie(oczywiscie na swiecie tez mamy rozne tych imion odmiany- Mariee,Sophe..) Nie wiem co w nich jest obraliwego..a juz co we wsi jest obrazlwego wogole pojac nie potrafie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka_123
Według mnie piękne imię dla dziewczynki.. Sama wybrałam takie dla swojej córki. Nie wyobrażam sobie innego. Brzmienie tego imienia kojarzy mi się z dobrem, ciepłem. Jest wiele możliwości zwracania się do dziecka..wiele odmian tego imienia. Marysia też mi się podoba, ale Zosia bardziej. Nie wstydźmy się nadawać naszym dzieciom pięknych polskich imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Ładne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się nie
podoba to imię, ale przecież to Wy decydujecie i przede wszystkim Wam ma się podobać. Nigdy nie znajdziesz imienia, które spodoba się wszystkim. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooom
Boże co was naszlo co sądzicie o imieniu......parodia jak chcesz tak nazwiesz co nudzisz sie i będziesz wymieniać jakie imię ci sie podoba i sie cieszyć przed kompem?? Koszmar!! Tobie ma sie podobac i już my ci nie wybieramy imienia dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×