Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 4452

tak bardzo się boje że sie zaraziłam...!-

Polecane posty

Gość 4452

jakiś czas temu po dniu znajomości całowałam sie z mudzynem z Zinbabe(kraj bardzo ryzykowny,najwiekszy odsetek chorych na aiids... W ostatniej chwili sie opamietałam i do niczego nie doszło...opróczy tego namietnego długiego pocaunku..miałam lekko ranke na języku i od 3 miesiecy mam schizy nie moge przestać o tym myslec chyba sama sie nakrecam ale to uniemowzliwia mi zycie..Mam takiego pecha boje się że mnie to spotka.W tym kraju 20 procent to nosiciele.Co czwarty facet!!chciałabym zrobić test ale się wstydze..Mysliceie że duż jest szansa że jestem czymś zarażona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paanikujesz
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeeaaah
To mało prawdopodobne,ale niestety zdażają się takie przypadki. Po trzech miesiącach można już mieć bardzo wiarygodny wynik testu.Nie martw się za wcześnie,idz się przetestować anonomowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiem czego się
wsydzisz zrób test to odetchniesz z ulgą a tak bedzie cie to przesladować...Wiem ten kraj to ryzyko....też o tym słyszałam ale to był tylko poceunek mała sznsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest na to TYLKO 1 rada robisz sobie test i po sprawie. Po 3mcach jest chyba wiarygodny (ale nie wiem na pewno). Tyle. Nikt Ci nie powie nic na pewno. Usłyszysz tylko: -tak mogłaś się zarazić -tak na pewno się zaraziłaś -nie, nic się nie stało -może kto wie... Nie zachowuj się jak dziecko (\"wstydzę się\"). Nie jesteś małolatą żeby tak do problemu podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my nie pomożemy
pomoga ci jedynie wyniki testu..nkt nie da 100procentowej pewnosci.Szansa mała ale nie mozna wykluczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4452
a gdzie sie wykonuje taki test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz spróbować pójść do apteki - albo będzie test, albo Ci go sprowadzą. Można też gdzieś bezpłatnie, ale nie wiem, nie pomogę, może ktoś inny Ci napisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez pocałunek nie
można się zarazić. Znaczy ślina może zawierać wirus HIV, ale żebyś się zaraziła, musiałbyś "wypić" wiadro śliny osoby chorej na AIDS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupiutka prowokejszyn
lizać się z byle kim nie miałaś wstydu, a już zrobić test masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli miałaś rane
na jezyku...i on załózmy też...(musiałabyś miec wyjatkowego pecha)to mozesz sie zarazić pod warunkiem że on wogóle jest nosicielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm.....m
dobrze ze skonczyło sie tylko na pocaunku z jezyckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee/
co też cię napadło? To juz innych facetów nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem.......
to teraz zapitalaj robic testa i to szybko!!!!! A jak masz Hiv-a to zmykaj za czarnuchem do zimbabwe. jak tam ich tylu zarazonych to bedziesz mogla sobie pouzywac czarnego miesa:P chcialo sie nigera egzotycznego, to masz egzotyke.... a w ogole to chwalisz sie czy zalisz?? :P wcale mi cie nie zal........ glupie cipy... zobacza ciemna skore i zostawiaja slad jak slimak, a potem placza!!!!!! BARDZO CI TAK DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem lessss
jeden z pierwszych fantazji faceta: przeleciec murzynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkkkaaaa
miałam tez takie"schizy" kiedyś po tej akcji z Simone Moolem przypmniało mi się ze miałam przygode kiedys z murzynem.Wiem co czujesz mozna zwariować mi pomógł tylko test który mówił że jest okey i znów zaczelam spac spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorek zofii jana
twierdzenie ze kazdy czarnoskory jest nosicielem to lekka przesada choc biorac pod uwage stan wiedzy afrykanow, higieny,wiare ich w jakies cuda niewidy, czarownikow, trzeba sie ciezko zastanowic nad blizszym kontaktem. Nie jestem rasista ale ogladajac reportaze z afryki mialbym troche cykora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20%?? chyba oszalals.. w Zimbabwe facet na kazdym rogu to ma..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna murzna z RPA
Cholera ale dlaczego akurat z Zimbabwe Jeszcze murzyn z RPA Czy stanów..ale nie z Zimbabwe!!! To dzicz!!!Cholernie zacofany kraj!i rzeczywiście jest tam najwiecej nosicieli!!Odważna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jaaa
Zrób sobie test, nie masz się czego wstydzić, obawiać. Wiele osób robi takie testy, wymagane jest to np. przed różnymi zabiegami, to taka formalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 to co piaty
a nie czwarty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×