Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imie dla dziewczynki

co sadzicie o takim imieniu jak...

Polecane posty

Gość imie dla dziewczynki

... Michalina ? Mnie sie ono bardzo podoba ma tak na imie moja corka jest do tego imienia pelno zdrobnien : Michasia Misia Michalinka Miska Misiulka Misiaczek itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anteczka
mam kolezanke o tym imieniu super dziewczyna jesli kazda michaska jest taka to chłopcy bierzcie sie za michaski hehe pozdrawiam Michalinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie dla dziewczynki
Miśka oczywiście a nie Miska :P hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie dla dziewczynki
ja nazwalam wlasnie moja coreczke tak dlatego iz moja przyjaciolka ma tak na imie i to imie baaaardzi mi sie podoba a moja przyjaciolka jest taka kochana osoba ze mysle iz wszystkie michalinki takie sa :) a taka rozgadana jest ze szok :) no a moja coreczka jeszcze nic nie mowi bo ma dopiero 3 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie dla dziewczynki
co tak malo osob sie wypowiada? a jak maja na imie wasze coreczki i synki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się bardzo podoba mimo, że imię MICHAŁ jest moim zdaniem nieładne :P a wersja dla dziewczynki jest urocza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajne imię sto razy lepsze niż Nicola badz Casandra w ogóle jestem jak najbardziej za nadawaniem dzieciom naszych polskich imion,one zawsze będa \"na czasie\" nigdy nie wyjdą z obiegu( jesli tak to mozna ując) sama mam synka Grzesia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa zaraz się znajdą osoby, które będą udowadniac, że NICOLE to jest polskie imię :P :P :P p.s mam Tatę Grzesia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalkaNaSznurkach
Mi sie Nicola bardzo podoba.. tak samo Oliwia. Ale nie dam tak dzidzi na imie;) Nie dam! Jesli juz, to najpierw sprawdze jakie imiona sa "na czasie" , i wybiore zupelnie inne:D Kiedy ja sie rodzilam na czasie byly Anny . Anna, Anula...Anka.Brrrr. W podstawowce chodzilam do klasy z czterema (!!!!!) Aniami...wiec nauczyciele wolali po nazwisku. Wtedy tez znienawidzilam swoje nazwisko. Jestem teraz w trakcie zmieniania, a imie..nikt juz nie mowi.Mowia inaczej, tak jak sobie wymarzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
agawa jesteś za nadawaniem dzieciom naszych polskich imion to dlaczego nazwałaś syna imieniem pochodzenia greckiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
a Michalina-mnie bardzo sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
teoria -nie trzeba nikomu na siłę udowadniać ,że imię Nikola tak samo jak Grzegorz jest pochodzenia greckiego :P wystarczy sprawdzić w google :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam w podstawówce kolezanke
o tym imieniu i była bardzo sympatyczna. Kiedyś jej nawet zazdrościłam tego imienia, teraz wolę swoje, ale tamto też jest ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
teoria a może masz swoja teorię na temat pochodzenia imienia Nikola I Grzegorz ? agawa 1977 a Ty co powiesz o pochodzeniu imienia Grzegorz? jest nasze polskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie dla dziewczynki
dziekuje za wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie dla dzieczynki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×