Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łania

wagina

Polecane posty

Gość łania

też uwazacie że wagina jest strasznie brzydka?? taka ropucha rozjechana, nawet wygolona i pachnąca jest odrażająca:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wszystkim
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łania
a do czego tu dojrzewac??, stwierdzam fakt, że jest brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
no ja tam wolę penisa oglądać niż swoją starą dziurę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łania
no ale z dzieciątak ja juz dawno wyrosłam, mam 30lat:O:O ale zaakceptować tej ropuchy nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajta 33
a moja jes ladna rozowiutka taka nawet pieprzyka ma i wyglada sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajta 33
ponadto pomaga mi rozwiązywać krzyżówki i nieźle mówi w sanskrycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorek zofii jana
masz trzydziesci lat i vagina ci sie nie podoba, a tam cichooo byndz, nie chce mi sie godoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co ci chodzi... moja jak przeczesze, zrobie fryz to jak modelka na pokaz :D najpiekniejsze ma usta na swiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest zajebista :) jak rozyczka :) jeszcze ladnei ja codziennie gole na 0 :) nic tylko lizac i lizac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gole jednorazowkami meskimi gilette :) i nie uzywam zadnych pianek tylko mydlo w kostce dove albo zel do higieny intymnej no i jadę :) niektorzy pisza ze nie wolno nowa maszynka , dla mnie to bzdura bo wlasnie po nowej nie mam krotek, ale trzeba uwazac bo mozna sie zaciąc. jak maszynka jest czasem sie zapomne i ogole sie uzywana maszynka to pojawia sie z 5 krotek ale posmaruje zaraz Clotrimazolem i znikają :) ale staram sie zawsze uzywam nowych maszynek i nie przycskac :) wtedy jest super ja jak uzywalam tych rozowych damskich to sie zacinalam a meskie sa bardziej ergonomiczne wedlug mnie. aha i jeszcze wazna jest czestotliwosc golenia bo jak to robisz raz w tyodniu to krotki beda wazne jest zeby to robic czesto najlepiej codziennie albo co drugi dzien . wtedy skora jest przyzwyczajona do golenia i krotki moga pojawiac sie tlyko na poczatku ale po 2 tygodniach juz ich nie ma i nie bedzie :) a na koniec smaruje tak jak cale cialo oliwka i jest fajna i glaciutka a zeby byla idealnie gladka to trzeba golic pod wlos tzn najpierw z grubsza z wlosem a potem pod wlos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno bo na niektore dziewczyny nie dziala clotrimazol, wiec Alantan chyba bedzie lepszy na takie krotski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny_gburny
waginy i wargi sromowe są różne, tak jak nasze twarze. Swoją urodę warto zaakceptować. Jak chcecie więcej poczytać o waginach, to zajrzyjcie na tę stronę: http://www.wagina.com.pl Dużo artykułów medycznych, ale i luźne teksty na temat kobiecości, intymności i roli społecznej kobiet. Ciekawy jest artykuł o boginiach http://www.wagina.com.pl/index.php/Kobiecosc-w-dziejach/Bogini-Wagina.html Ja bym się nie martwił tym jak wygląda Wasza joni, taka, czy siaka to cud :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademiczka....
a ja mam tez wokol sromu ale tam nic nie widze i czesto gole jedno miejsce kilka razy a inne nie trafiam. potem mam rany. no i pod wlos tez nie trafiam. w lusterku tez nie widze tam daleko. wiec jak to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×