Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Uwaga-Wychodzi-Krecik

Usypiająca gra wstępna...

Polecane posty

Opowiem Was, co mi się dzisiejszej nocy przytrafiło. Położyliśmy się z moim Bąboladkiem i w ramach gry wstępnej zaczął opowiadaj mi o naszym wspólnym prysznicu, później pieszczotach w łóżku i ostatnie, co pamiętam to to, jak opowiadał o całowaniu piersi - a ja co? ZASNĘŁAM!!! Dziś rano się budzę, a On tak dziwnie na mnie patrzył... Na szczęście wszystko obrócił w żart... Ajajajaja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Krecik! Wiesz ile razy mi się to zdarza? Phihihi ;), ale muszę być wyjątkowo śpiąca. Czasem jeszcze półprzytomnie mój Kosiany coś tam kombinuje, ale ja odpływam w objęcia Morfeusza ;). Pozdrawiam Cię serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam. Nieraz jak moja lasia jest bardzo zmęczona i zasypia mi na rękach, to ją bzykam. Nieraz mówiła że chyba z nią coś w nocy majstrowałem, bo jej było tak milutko, ale tak zmęczona była, że całkowicie mi się zawierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego czegoś powyżej, że zniżę się do twojego poziomu: Mój na pewno nie wyglądem nie przypomina żadnej z części pojazdu, a już na pewno pedałów, kierownicy, siodełka - odpada. Jeśli Ty jesteś tak prymitywny, że potrafisz tylko obrażać - sorry, ale chyba miejsce publiczne to najmniej odpowiednie miejsce dla ciebie. Tomaszekk - wcale nie uważam, aby to była zła praktyka ;), wręcz przeciwnie, ale zdarzają się chwile, że \"chce się, a nie może\" - właśnie w momencie podchodzenia pod fazę rem phihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Partner miało być rzecz jasna Ja naprawdę mam cierpliwość, ale takie odpady ludzkie to mnie doprowadzają do silnego pobudzenia nerwowego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa polska tradycja
spoko tutaj kazdego trzeba zbesztac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×