Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniołek *

Buuu !! Co jest grane ?? Niby ciąża ale tempka niziutka i objawów zero !!!

Polecane posty

Gość Aniołek *

Dziewczyny ... pomocy ... Okres powinnam dostać 2 dni temu!! Zawsze mam jak w zegarku ... teraz okresu Nie Ma !! Zrobiłam już 2 testy ... każdy inny i jeden wczoraj z porannego moczu, a drugi dziś rano i obydwa pokazały 2 kreski ... ale piersi przestały boleć 3 dni temu ... bolały tylko tydzień przed spodziewanym okresem .... teraz nie bolą nic a nic ... i tem[eratura wydoka też 3 dni temu spadła i mam 36,6 ... wczoraj rano ... i dziś 36,5 :(( Co jest ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje mamusiu:) zacznij szykować wyprawkę dla maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek *
ale co z temperaturką ? Słyszałam, że ciąża jest tylio gdy wysoka tempka utrzyma sie ze 2 tyg ... :/ Boje sie ... a tak bardzo chcę maleństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwi mnie ta tempka
Aniołku witaj! Twoje objawy (prócz tempki) mnie nie dziwią. Ja miałam objawy "okresowe" jakiś tydzień przed terminem okresu i ustały w dzień okresu (wtedy kiedy powinien nadejść, ale nie nadszedł). Później nadeszły objawy typu mdłości i są do dziś, ale to rozpoczęło się po tygodniowej bezobjawowej przerwie. Dziwi mnie tylko ta temperatura. U mnie cały czas utrzymywała się podwyższona. Wybierz się może na badanie Beta HCG i może skonsultuj się szybko z ginekologiem. Może uzna, że trzeba jakoś zareagować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwi mnie ta tempka
Aniołku jest jeszcze jedna sprawa. Na jakim poziomie miałaś tę podwyższoną tempkę?? Bo u mnie nie spadła do poziomu 36.5, ale wahała się 36,8 - 37,1 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek *
u mnie najwyższa tempka ... tak przy owulacji to zazwyczaj 36,9 ... poza tym boli mnie krzyż, kręgosłup ... ogólnie plecy ... i tylko tyle ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka234
ból pleców był jednym z objawów ciąży w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej
wybrac sie do lekarza albo zrobic badanie krwi,a nie gdybac sobie i sie zamartwiac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aniołek *
powiedz mi czy mierzysz temperature codziennie przez caly cykl czy tylko teraz sobie mierzysz jak zauwazylas ze nie masz okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek *
Nie mierze cały miesiac ... mierze kiedy chce :D ale wiem że zaraz po iwulacji byla 37,1 potem 37,0 i spadla w momencie gdy powinien sie okres pojawić ... ...ale tempke sprawdzam różnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aniołek *
o tempke pytam dlatego ze jezeli nie mierzysz jej codziennie to takie mierzenie jak w twoim wypadku jest niestety niemiarodajne, nie jest wcale powiedziane ze w ciazy musisz miec temperature powyzej 37 st, rozne sa cykle i rozne sa organizmy kobiece, pozatym napisalas ze test ciazowy wyszedl ci pozytywnie, wiec teraz trzeba by bylo zrobic badanie beta HCG z krwi- mozna zrobic w kazdym laboratorium i bez zadnych skierowan, koszt od 20-30zł, po mojemu jestes w ciązy, a jezeli chodzi o objawy ciazy to w tak wczesnej ciazy zazwyczaj ich jeszcze nie ma, a takie np. mdlosci czy wymioty nie kazda ciezarna w ogole ma, na poczatku ok.5-6 tygodnia sutki zaczna byc bardziej wrazliwe i zaczna sie powiekszac, mozesz byc bardziej senna niz zwykle i mozesz odczuwac czeste parcie na mocz, ok 6-7 tygodnia najlepiej isc na pierwsza wizyte do lekarza i wtedy mozna juz zobaczyc zarodek z bijacym serduchem na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek *
Dzięki :) :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×