Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chcebycwciazy

opryszczka ciężarnych

Polecane posty

Czy ktoras z Was miala z tym problem w czasie ciazy? Zaczelam trzeci trymestr (28 tc) i wlasnie sie u mnie pojawila. Lekarz, do ktorego trafilam nie wyjasnil mi prawie nic, choc pytalam, a do wizyty u mojej pani doktor jeszcze troche zostalo. To, co wyszukalam w necie, nie nastraja optymistycznie :-/ Mam tez wrazenie, ze czesto mylone jest ze zwykla opryszczka (choroba weneryczna). A to chyba troche co innego, choc tez jest wskazaniem do CC... Grrr, jesli, ktoras z Was to miala, napiszcie, czy udalo Wam sie to wyleczyc tak, zeby moc rodzic naturalnie i zeby dzidzia byla zdrowa. To o nia martwie sie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze slysze o opryszcze ciezarnych. Moim zadniem to zwykla opryszczka, tylko, z eu ciezarnych czesto dochodzi do oslabienia organizmu przez zmiany hormonalne i infekcje wirusowe moga pojawic sie czesciej. Do porodu zdazysz wyleczyc infekcje. Potem mozesz brac tuz przed porodem leki zapobiegajace np. heviran, ale to musisz ustalic z lekarzem prowadzacym. Jesli bedziesz miec infekcje w terminie porodu, to musisz miec cesarke. Inaczej jest to b. niebezpieczne dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellaa
a ta opryszczka to wargowa czy płciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×