Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Catie

Co się dzieje z moimi piersiami??!

Polecane posty

Od dwóch dni strasznie bolą mnie brodawki sutkowe (ale tylko brodawki, nie całe piersi), są ciemniejszego koloru niż zazwyczaj i przy nacisku brodawek zauważyłam niewielki wyciek płynu. Czy ktoś wie co się ze mną dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy mialas miesiaczke, jaki to plyn, mocno naciskasz, karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płyn jest raczej bezbarwny, może lekko zabielony. Miesiączkę miałam ze 3 tygodnie temu i nie karmię (nie mam dziecka). Nigdy czegoś takiego nie miałam a ból jest duży. Nawet przy zakładaniu biustonosza, przy dotyku z materiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli bol moze byc spowodowany tym ze jestes przed miesiaczka-tez tak mam ze nawet itarcie o material sprawia mi bol (i tylko sutki)- plyn, jesli nacisne sobie sutki rowniez wycieka mi taka wydzielina- jest bezbarwna czasami zabielona, w ilosci max kropla. jesli tez tak masz to jest to normalne. kolor stutkow-moze solarium albo jakies kremy brazujace? w ogole co onzacza ciemniejszy? brazowy czy jaki? jesli bol piersi nie przejdzie po miesiaczce skontaktuj sie z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgg
ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie nigdy piersi nie bolą przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor raczej mocno czerwony nie brązowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jeszcze ktoś kto kto ma jakiś pomysł co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgg
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja ci moge gdybac- dla mnie osobiscie te objawy nie sa niczym podejrzanym-mnie raz bola piersi raz nie, raz podczas okresu nie moge wstac z lozka a za miesiac latam jak skowronek- jesli jestes mloda (mam na mysli koncowy etap dojrzewania)-to moze byc calkowicie normalne. jesli natomiast jestes juz kobieta calkowicie dojrzala najlepiej byloby sie skonsultowac z lekarzem. ja mam 20 lat- ale bez wzgledu na to ile ty masz lekarz nie wygoni cie z gabinetu jak sie zapytasz czy wszytsko ok :) lepiej zapobiegac.... zbadaj sobie jeszcze sama piersi-najlepiej po miesiaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no ten kolor by mnie tylko niepokoil- z tym sie lepiej wybrac do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomogę bo
Heh też sie dzisiaj męczę :/ Jedna brodawka mi caly czas stoi i boli nawet jak ociera się o bluzkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralla koala
leć do lekarza koniecznie jeśli wycieka Ci jakiś płyn to to jest bardzo niepokojące, poważnie niech Cię zbada i najlepiej skieruje na badania i to od razu!nie zanidbuj tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralla koala
trzeba mieć nadzieję, że to nic poważnego, ale ten wyciek z brodawki nie jest normalny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że lekarz będzie wiedział ale ja nie latam z byle bólem po gabinetach. Po prostu pomyślałam że może ktoś też coś takiego miał. Dziękuję za Twoją odpowiedź. Aha i mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie
rozchwianie hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy plynz brodawek musi byc oznaka ze cos sie dzieje, ale kazdy lepiej zeby skontrolowal lekarza-i z tym kolorem brodawek to lepiej idz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralla koala
no ale to nie jest normalne,m ze jej wycieka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no coz mi lekarz powiedzial ze to calkowicie normalne- -wlasnie taki wyciek jak opisala.powiedzial mi tak 2 lata temu, nadal zyje-ba nawet ostatnie badania piersi wykazaly ze wszystko ze mna w porzadku. fakt nie zobacze go a nawet gdyby to nie jestem lekarzem, ale nie ma jej co straszyc. tym bardziej ze jest mloda, hormony badz co badz moga sie jeszcze buntowac. mnie niepokoi tylko kolor brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak że siedzę i mi wycieka. Bolą mnie sutki dopiero od dwóch dni. Pmyślałam że sprawdzę czy dalej bolą mnie tak samo jak rano przed wyjściem do pracy, poszłam do łazienki i \"obmacałam\" sobie piersi. Nic podejrzanego nie wyczułam. Na końcu mocno ścisnęłam brodawkę i wtedy zauważyłam ten płyn. Było go bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Catie moim zdaniem jest to co ja mam jesli chodzi o wyciek- zle by bylo jakby przy malym nacisku wyplywalo. lekarka powiedziala mi doslownie \"a nie katuj pani tych piersi!\". nie wolno tak mocno sciskac sutkow i mysle ze akurat o ta sprawe nie ma sie co martwic-staralam sie dla ciebie sfotografowac moja piers z tym wysiekiem ale chyba nie wyszlo-zaraz zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze prawie nic nie widac ale jestem sklonna przeslac ci to zdjecie na maila-moze cos dojrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos jakies problemy sa z wyslaniem ale mam juz dla ciebie super ujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje
ze moze to oznaczac ciaze. przeciez w ciazy sutki wlasnie na poczatku moga bolec, zmianiac kolor i wyciek moze byc co swiadczy o podwyzszonym poziomie prolaktyny. ale czasami ten poziom podwyzszonej prl mozna miec nawet nie bedac w ciazy (ja tak mam) i wtedy tez jest taki wyciek i moga czasem tez chyba bolec sutki. a to powinno sie leczyc bo moze prowadzic do beplodnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×