Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kobitki, jakie są oznaki ciąży?? Po jaki mczasie pojawiaja sie wymioty, itd? Zawsze mialam okres dokladnie co 29 dni, teraz spoznia mi sie juz 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test ciążowy prawdę Ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadafg
A myslicie ze jest mozliwosc zapłodnienia, jesli stosunek był w prezerwatywie i przerywany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslicie ze jest mozliwosc zapłodnienia, jesli stosunek był w prezerwatywie i przerywany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apteka test
poranny mocz....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do BOJE SIę
na 100% ciąża!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też twierdze, że to ciąża... dobrze że jest becikowe...nie martw się, będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inrtima, naprawde tak myslisz czy chcesz mnie dobic?? :( Siedze caly wieczor i nie mysle o niczym innym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabita
smerfetka...przerywany? i w prezerwatywie? daj spokoj dziewczyno, gdyby sperma jakos dostala sie do srodka to byloby sie czym martwic.. siedz na tylku i czekaj na okres, przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się zabezpieczałaś, prezerwatywa nie pękła ani się nie zsuneła to na 99% nie możesz być w ciązy. Więc nie panikuj, a jeśli chcesz wiedzieć napewno idź do apteki po test. Proste:) A okres nie zawsze spóźnia sie tylko z powodu ciązy, ale także stres, przeziębienie, zmiana klimatu itp. Nie martw się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfasdfafsd
jeżeli leciała Ci krew z nosa to NAPEWNO jeżeli nie leciała to to będzie chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za pocieszenie... Juz mi lepiej. chociaz i tak mam jakies dziwne przeczucia :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubi11
Ciąza w prezerwatywie i to bez pełnego stosunku mało prawdopodobna, no chyba,że prezerwatywa pękła a jeśli nie to nie ma czym sie martwić, stresujesz sie i temu okres Ci się opóźnia i przy regularnych @ zdarza się kilkudniowe przesuniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitule
wiatropylna jesteś,że sie martwisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tylko po prostu nigdy, przenigdy jescze nie mialam poznienia z okresem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kochałam sie z moim facetem (stosunek przerywany) podczas okresu i miałabym większe podstawy do schizowania niż Ty, a jestem dziwnie spokojna. Nie martw się, będzie dobrze. Dziewczyny, szczególnie te które bardzo boja sie zajśc w ciąze, schizuja tak, zę same sobie nawet objawy wywłują przez to myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamajca chyba masz racje. Juz to sobie tak bardzo wkrecilam ze ciagle o tym mysle. Ale z drugiej strony to ciagle sie boje, ze moze jednak.//... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslicie ze to ze brałam antybiotyki moze jakos wpłynąc na przesunięcie okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×