Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

króliczynka

czy ktos pracuje w niemczech i jak jest tam ze znalezieniem pracy

Polecane posty

Gość Chuda 1984
NAPEWNO JEST TO ZALEŻNE OD TEGO CZY MASZ PASZPORT NIEMIECKI JAK CHCESZ PRACOWAĆ LEGALNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem chce wyjechac zarobic kasy na poczatek mioze byc na czarno z jezykiem srednio na jeza a czy sa agencje posreniczace w poszukiwaniach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Ja pracowałem w Niemczech. Jest tak. Pracę fizyczną można znaleźć bez problemów, np. murarz, spawacz, cieśla, hydraulik. Natomiast pracę jako inżynier graniczy z cudem. Nie powiem, że jest to niemożliwe, ale bardzo, bardzo trudne i język perfekt, szczególnie techniczny branży, w której się chce pracować. Nie ma problemów z pracą programistów. Tu może być nawet angielski. Poza tym zawsze wasze zarobki będą niższe od tubylców, będziecie zawsze cudzoziemcami i to wam dadzą odczuć. Nie zależnie od posiadanego obywatelstwa. W Polsce można znaleźć dobrze płatną pracę i odnieść sukces. Trzeba tylko chcieć zmienić sposób myślenia, że praca na etacie, to tylko jedna z wielu możliwości zarabiania pieniędzy, ale nie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda 1984
No więc nie radze bo NIemcy schodzą na psy ja byłam rok czasu nawet wiecej bez paszportu niemieckiego pracowałam cięzko za grosze jesli chodzi o niemcy ale miałam szczeście bo bylismy we dwoje wiec cos tam zaoszczedziłam za granicą jest ciężko mi się to znudziło jestes polakiem i koniec smieciem jak to oni uważają lepiej jedz do angli i Irlandi chociaż tam tez nie jest tak łatwo jak było jakies 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×