Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lajskja

Jakie krem - POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość lajskja

Szukam dobrego kremu dla cery mieszanej ze skłonnościami do pryszczy i zaskórników, pomózcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam nastepujący układ- mydło antybakteryjne protex herbal, potem tonik nawilżający z wyciągiem z lipy Tilia Studio (bardzo dobry jest tonik ogórkowy z ziaji ale ja jestem na niego bardzo uczulona tak samo jak wiele osób), następnie- kupic pastę cynkową w aptece (jakieś 2-3zł) i regularnie przez co najmniej dwa tygodnie smarować na noc grubszą warstwą miejsca w którym miewasz pryszcze (ja smarowałam całe czoło), a resztę twarzy lekkim kremem nawilżającym (polecam krem nawilżająco- łagodzący do cery wrażliwej z Yves Rocher, bodajże Bio Specific Active Sensitive). Na dzień bardzo dobry jest krem matujący antybakteryjny Siarkowa Moc, ale po jakims czasie przestje dzialac. na poczatku rewelacyjny potem nieźle matujace mazidło. poza tym polecam maseczke z czarnego blota mincer pharma (chyba) taka w saszetkach.na zaskorniki dobre sa plasterki na nos beuty formulas lub nivea. to w zasadzie wszystko. Miało byc o kremie a opisałam moje postępowanie z cerą :-P. Jakoś tak wyszło. Ale kremy to polecam: - Yves Rocher Pure Calmille na dzień i na noc - Yves Rocher Bio Specific Active sensitive na dzień - Yves Rocher emlusja matująco- nawilżająca - Barwa Siarkowa Moc matujący - Ziaja Calma HLC krem nawilżający (absolutnie nie biolipidowy, są dwa w takich samych pudełeczkach wiec sie nie pomylic) - Alfofarm Pasta Cynkowa Czasem, gdy mam wolny dzień to smaruję całe czoło (tylko na czole mam pryszcze) maścią ichtiolową, inaczej czarna maścią i chodze tak grubo wysmarowana minimum 12 godzin. WSZYSTKIE pryszcze wyłaża na wierzch. Wtedy ja zmywam dokładnie masć antybakteryjnym mydłem, dezynfekuję ręce i paznokcie i bardzo delikatnie wyciskam pryszcze. Potem dezynfekuję czoło płynem Afrodyta Adonis (terą zjuz Afronis) i grubo smaruję pastą cynkową. Trzeba tak z pastą posiedziec parę godzin. Gdy wszytskie pryszcze się dobrze wysuszą to zmywam pastę stosuje wodę termalną z Vichy i nawilżam kremikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×