Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnarozpaczz

JESTEM ZALAMANA I BEZSILNA

Polecane posty

Gość czarnarozpaczz

bylam z moim chlopakiem 5miesiecy bylam z nim szczesliwa kazdy mowil ze pasujemy do siebie on do mnie wczoraj zadzwonil i powiedzial ze bardzo przepraszam ale byl ze mna tylko dlatego ze chcial zapomniec o swojej bylej dziewczynie i chce zakonczyc ten zwiazek i ze wyjezdza za granice:(powiedzial ze jestem wspaniala i dalam mu cos pieknego ale nie chce juz byc ze mna:(bylam w takim szoq ze nie powiedzialam nic zatkalo mnie odlozylam sluchawke:( dopiero dotarlo do mnie to po godzinie :(zaczelam dzwonic do niego ale on ma od wczoraj wylaczony tel:(jestem w ciezkim szoq nie wiem co zrobic ze soba moj swiat legl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 mcy to nie piec lat, szybko zapomnisz, nie dzwoń do niego, bo tylko sie ośmieszyc. Zapomnij o nim i nie szukaj kontaktu. kim dla niego byłas-powiedział ci. Klinem. Zazył klina i wyjeżdza za granice. mam nadzieje ze z nim nie spałas bo tym gorzej dla ciebie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnarozpaczz
no spalismy ale te 5miesiecy to zawsze cos cos nas laczylo przynajmniej ja tak myslalam jeszcze wczoraj sie widzielismy rano bylismy na zakupach bylo tak cudownie:(nieeee dlaczegooo juz nie mam sily ta noc i wczorajszy wieczor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż wykorzystał cię, bądź mądrzejsza przy następnym razie. bo z tego co jet teraz nic juz nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łezka122
wspołczuje ci. kazde rozstanie boli. nie wazne czy to jest 5 miesiecy czy rok. mam nadziej ze dasz rade, ale Japonka ma racej nie wydzwaniaj do niego bo to tylko bedzie działac w druga strone. olej go tak samo jak on ciebie. musisz byc silna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod żadnym pozorem
nie szukaj z nim kontaktu, olej wkleję coś Tobie, co wyczytałam TU , na forum zacytuję kogoś, kogo jednocześnie pozdrawiam :) mądra kobieta "Faceci to taki rod, ze niestety ale chocbys sie zesr... to nic nie osiagniesz biegajac za nimi i wydzwaniajac do nich. To nie Twoja wina ani nie moja wina, oni juz tacy sa. To oni musza biec za dziewczyna, a nigdy na odwrot. I do tego im bardziej dziewczyna sie stara, tym bardziej chlopak ja olewa. Maja jakis radar, ze jak dziewczyna leci za nim, to oni maja w d..., a jak dziewczyna niedostepna i obojetna, to uwazaja ja za godna szacunku. Wiem ze Cie bardzo boli i musisz byc dzielna! Pamietaj, chlopak, ktory Cie tak rani, nie jest Twoim przyjacielem, jest Twoim WROGIEM. On nie przejmuje sie tym ze Ciebie boli, ze tesknisz. Po co Ci ktos kto ma gdzies Twoj bol ? A wiec niech idzie do diabla. I nie mylmy tego z miloscia. A Ty po prostu masz w sobie duzo uczuc, chcesz dawac i dostawac milosc, a on jest kims, na kogo przelalas uczucia, i to jest TYLKO W TWOJEJ GLOWIE. Pomysl sobie: przelalam uczucia przez pomylke nie tam gdzie trzeba, mozesz to "cofnac" bo to jest TYLKO I WYLACZNIE w TWOJEJ GLOWIE. Wiec... glowa do gory. DUMA!" masz tu receptę, skończylo się, ale będziesz żyć zapewniam, jeszcze będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łezka122
super słowa.... mam nadziej ze mi tez pomoga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnarozpaczz
jakie cudowne slowa i prawdziwe:(szkoda ze nie zastosowalam ich wczesniej gdy z nim bylam:(ale naprawde czuje sie nic nie warta wykorzystana przez kogos komu ufalam a on sie zabawil moim uczuciami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po ile mieliscie lat
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnarozpaczz
ja mam 21lat on 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz może nie powinnam tak mówić, ale to całe szczęście, że on teraz pokazał swoją twarz, a nie jakbyś była z nim naprawdę długo. Co to za facet, który telefonicznie zrywa z dziewczyną-to zwykłe dno bez honoru! Wiem, że to banalne, ale nie jest Ciebie wart, a Ty znajdziesz jeszcze prawdziwego mężczyznę i będziesz wdzięczna losowi, że tak się teraz stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łezka122
o kimmm swieta racja. kiedy rok temu zerwał ze mna chłopak po poł roku byłam załamana, swiat legł mi w gruzach....ale teraz gdy o tym mysle to ciesze sie ze tak sie stało bo teraz mam kogos o niebo lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×