Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praktyczna zona

Ciezarowki do Was pytanie - Jaki jest sluz we wczesnej ciazy?

Polecane posty

Gość praktyczna zona

chodzi mi o konkretne odpowiedzi a nie typu kup test i sprawdz czy jestes w ciazy. Czy jest? : -bialy i gesty w duzej ilosci -bardziej wodnisty,ale tez w duzej ilosci -czy woskowaty Nigdy czegos takiego nie mialam, wiec nie wiem co to moze byc :( prosze odpowiedzcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup test
i sprawdź czy jestes w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna zona
no to dzieki za taka pomoc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki masz
A jaki masz śluz ja słyszałam że jest bodobno biały i gęsty ale ja ma teraz taki wonisty i raczej kremowy niż biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna zona
sluz bardzo gesty, jest go duzo, raczej bezwonny, bola mnie piersi, ale i tak zawsze bolaly przed miesiaczka, jedynie podpadlo mi to, ze mam male nudnosci, sluz jest nieco inny niz zawsze w II fazie cyklu, nie wiem co o tym myslec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna zona
no i dziekuje za odpowiedzi, tyle mi wystarczy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna babeczka
Witaj:) Sprawa ze sluzem jest niejednoznaczna. Wiele dziewczyn określa, że w pierwszej fazie ciąży miały dużo gęstego białego śluzu, ale to nie występuje u wszystkich kobiet. Jestem obecnie w drugim miesiącu ciązy i śluzu od początku jest bardzo mało. Albo sucho, a jeśli jest to odrobina śluzu wodnistego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obolałe piersi mogą świadczyc i o @ i o ciązy, na mdłości duzo za wcześnie :) zmienia się śluz to fakt i mozesz czuć się osłabiona. Jka chcesz miec 100% pewności zrob test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna babeczka
Acha i jeszcze jedno. U mnie były dziwne objawy PMS, których zazwyczaj nie mam, na ogól pobolewanie brzucha pojawiało się z krwawieniem. Tym razem wcześniej, same bóle, później małe nudności i to było to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×